Anna Lewandowska pojawiła się na meczu Polska Macedonia. Fani zwrócili uwagę na jej kosmiczne buty. Wiemy, gdzie je kupiła

Anna Lewandowska kibicowała swojemu mężowi, Robertowi, podczas niedzielnego meczu Polski z Macedonią Północną. Wszystkie oczy zwrócone były przede wszystkim na jej buty. Są kosmiczne!

Anny Lewandowskiej nie mogło zabraknąć na niedzielnym meczu reprezentacji Polski z Macedonią Północną. Nasi piłkarze wygrali 2:0, zapewniając sobie tym samym awans na Euro 2020. Na pewno pomógł im gorący doping żony kapitana reprezentacji, Roberta Lewandowskiego. Tego dnia trenerka personalna wyglądała oszałamiająco!

Anna Lewandowska w kosmicznych butach na meczu Polska Macedonia

Anna Lewandowska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem ze Stadionu Narodowego. Oczy wszystkich zwrócone były przede wszystkim na jej buty. Nic dziwnego. Trenerka personalna pojawiła się na meczu w kosmicznych butach - ciężkich, skórzanych, które sięgały jej do kolan. Obuwie pochodzi z limitowanej kolekcji, która powstała w wyniku współpracy dwóch polskich marek: MMC Studio i Badury. 

 

Anna Lewandowska pokazała prawdziwe oblicze macierzyństwa:

Zobacz wideo

Fani zachwyceni butami Anny Lewandowskiej

Zdecydowanej większości fanów Anny Lewandowskiej jej czarne, kosmiczne buty przypadły do gustu. Wyraz swoim zachwytom dali w licznych komentarzach pod zdjęciem Lewej z niedzielnego meczu.

Buty!
Aniu ślicznie wyglądasz. Buty sztos
Jak zawsze na 6

Część internautek dopytywała się, skąd buty.

Ale skąd te buty?
Aniu skąd te piękne buty?

Wy już znacie odpowiedź. Jak wam się podobają kosmiczne buty Anny Lewandowskiej?

Stylizacja Anny Lewandowskiej na meczu Polska Macedonia

Na meczu Polska Macedonia Anna Lewandowska pojawiła się w supermodnej luźnej kurtce koloru khaki. Do tego dobrała czarne, obcisłe spodnie i T-shirt w takim samym kolorze. Całość uzupełniła niewielką elegancką torebką o kwadratowym kształcie. Uwagę zwraca materiał, z którego jest wykonana. To błyszcząca skóra tłoczona na wzór krokodyla. Anna Lewandowska postawiła na luźny, sportowy styl. I to był strzał w 10! Pazura całej stylizacji dodawały kosmiczne buty oraz bardzo stylowa torebka.

Więcej o: