Stylistka zdradza, dlaczego Kate Middleton uczyniła golf podstawą swojej garderoby

Kate Middleton jest niewątpliwie jedną z najlepiej ubranych kobiet świata. Jej codzienny styl to połączenie prostoty i niewymuszonej elegancji, w którą księżna chętnie wplata dzianinowe golfy. Dlaczego ten element garderoby staje się często podstawą jej stylizacji? Stylistka Susie Hasler postanowiła odpowiedzieć na to pytanie.

Księżna Cambridge jest jedną z tych kobiet, którą określa się mianem "najlepiej ubranych". Choć obowiązuje ją restrykcyjny dress code, a swoje stylizacje musi kompletować zgodnie z protokołem dyplomatycznym, to inspirują się nią kobiety na całym świecie. W codziennych stylizacjach Kate Middleton stawia na wygodę i bezpieczne kolory, które pasują do jej urody. Nie eksperymentuje z ubraniami i stawia na klasyki, które uzupełnia naturalnym makijażem oraz perfekcyjnie ułożonymi włosami. Można zauważyć, że już od jakiegoś czasu, w garderobie księżnej Cambridge królują dzianinowe golfy. Dlaczego stawia właśnie na ten element?

Strój określony protokołem dyplomatycznym to nie jedyna zasada, która obowiązuje Kate. Jeśli chcesz poznać inne tajemnicze zachowania książęcej pary oraz ich przyczynę, koniecznie obejrzyj poniższe wideo:

Zobacz wideo

Stylistka zdradza, dlaczego golf jest często podstawą stylizacji Kate Middleton

Stylistka Susie Hasler, prowadząca Styled by Susie, postanowiła wyjaśnić, dlaczego Kate Middleton tak chętnie stawia na golf w swoich casualowych stylizacjach. Okazuje się bowiem, że ten rodzaj bluzki nie tylko podkreśla i równoważy szczupłą sylwetkę księżnej, ale także pozwala jej na bezpośredni kontakt podczas wizyt, bez obawy o jakąkolwiek wpadkę. W dodatku, dobrej jakości dzianinowy golf, jest niezwykle uniwersalny i pasuje do wielu różnych stylizacji. 

Piękno dzianinowego golfu polega na tym, że można go nosić na wiele różnych sposobów: można schować go w parę dżinsów o klasycznym kroju czy też włożyć pod fartuszkową sukienkę.

Susie uważa, że golf stał się dla Kate podstawą garderoby, ponieważ jest to "bezpieczna opcja", która minimalizuje ryzyko wpadek podczas oficjalnych wizyt. Stylizacje z golfem pozwalają księżnej na bezpośredni kontakt podczas rozmowy z dziećmi, co oznacza, że Kate Middleton może swobodnie schylać się i rozmawiać bez obaw o zbyt duże odsłonięcie dekoltu.

 Zasady ubioru Kate są konserwatywne i powiązane z protokołem dyplomatycznym. Księżna nie byłaby w stanie nosić dekoltu w szpic, kiedy pochyla się i rozmawia z dziećmi. Właśnie dlatego stawia na odpowiedni, ale praktyczny strój, w którym wygląda elegancko.
 
Więcej o: