Salma Hayek świętuje 12 milionów fanów na Instagrame. W dość oryginalny sposób. Nago!

Salma Hayek opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy ją topless. A to wszystko z okazji 12 milionów obserwujących na Instagramie. Tak właśnie gwiazda dziękuje swoim fanom.

Salma Hayek może się pochwalić 12 milionami obserwujących na Instagramie. 53-letnia meksykańska aktorka postanowiła to uczcić w dość niecodzienny sposób. Opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy ją kompletnie topless. Z jednej strony fani gwiazdy byli mocno zaskoczeni, z drugiej zaś wprost zachwyceni.

To nie pierwszy raz, kiedy Salma Hayek dziękuje swoim fanom w tak zmysłowy sposób:

Zobacz wideo

Salma Hayek rozebrała się z okazji 12 miliona obserwujących na Instagramie

Uwagę zwracają igły powbijane w ciało gwiazdy. Okazuje się, że zdjęcie zostało zrobione podczas akupunktury, której Salma Hayek poddaje się regularnie.

Jestem wam bardzo wdzięczna za waszą miłość i wsparcie. Yaaaay!!! Doszliście już do 12 milionów obserwujących! Te igły są dla zdrowia i dobrego samopoczucia, a każda z nich reprezentuje was

- napisała Salma Hayek, nie kryjąc się ze swoim szczęściem.

 

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów meksykańskiej gwiazdy. Jej zdjęcie zdobyło na ten moment prawie 700 tysięcy lajków, a pod nim posypały się liczne komentarze zachwyconych fanów z całego świata.

Wow! Jesteś taka niesamowita i seksowna
Zasługujesz na każdego pojedynczego fana spośród tych wszystkich 12 milnioów
Jesteś najpiękniejszą kobietą na ziemi
Jesteś zachwycającą kobietą

Co myślicie o takim oryginalnym sposobie świętowania?

Więcej o: