Małgorzata Rozenek próbuje swoich sił jako projektantka mody. Stworzy swoją pierwszą kolekcję ubrań

Jak podaje dwutygodnik "Flesz", Małgorzata Rozenek już niebawem ruszy ze swoją pierwszą autorską kolekcją ubrań. Jej fani już nie mogą się doczekać. A wy?
Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek ma doskonałe wyczucie mody. Zarówno na oficjalne wyjścia, jak i na co dzień. Nic dziwnego, że wiele kobiet z całej Polski traktuje ją jak influencerkę. Małgorzata Rozenek już nieraz udowodniła, że doskonale wie, co w modzie piszczy. Prawie zawsze zachwyca swoimi strojami. Na oficjalne spotkania wybiera klasyczne i eleganckie stylizacje, podczas gdy wieczorami stawia na totalną kobiecość z nutką seksapilu. Nie boi się też luźnego, sportowego stylu, który wybiera na co dzień.

Małgorzata Rozenek ikoną mody?

Gwiazdę TVN-u obserwuje na Instagramie ponad milion osób. Perfekcyjna stanowi dla nich inspirację nie tylko ze względu na swoją karierę zawodową czy styl życia. Tysiące Polek inspiruje się również jej stylizacjami. Zarówno tymi na oficjalne wyjścia, jak i tymi na co dzień.

Małgorzata Rozenek jako projektantka mody

Jak podaje dwutygodnik "Flesz", Małgorzata Rozenek, doskonale wie, jak wykorzystać swoje przysłowiowe "5 minut" i startuje z kolejnym biznesem. Jakim? Perfekcyjna już niedługo zaprojektuje pierwszą własną kolekcję ubrań. Małgorzata Rozenek ma już pewne doświadczenie w tej kwestii, ponieważ sygnuje swoim nazwiskiem linie kurtek zimowych. Na ten moment nieznane są jednak szczegółowe informacje na temat pierwszej autorskiej kolekcji ubrań Małgorzaty Rozenek.

Więcej o: