Alina Jakupowa ma sześć lat i pochodzi z Rosji. Właśnie okrzyknięto ją najpiękniejszym dzieckiem na świecie

Alina Yakupova od czwartego roku życia pracuje jako modelka. Piękne oczy oraz długie, blond włosy stały się jej przepustką do wielkiej kariery. Dziewczynka właśnie została okrzyknięta przez media najpiękniejszym dzieckiem na świecie.

Alina Jakupowa ma sześć lat i pochodzi z Moskwy. Nie wiedzie jednak typowego życia, jak większość jej rówieśników w Rosji. Dziewczynka ma już bowiem na swoim koncie sesje zdjęciowe do prestiżowych magazynów, takich jak "In Style" oraz "Grazia". Jest również twarzą popularnych marek odzieżowych m.in: Gloria Jeans, Yudashkin Kids oraz Monnalisa Kids.

Swoją przygodę ze światem mody rozpoczęła już w wieku czterech lat. Jej profil na Instagramie, który prowadzi mama dziewczynki, obserwuje ponad 26 tysięcy ludzi z całego świata. Nic dziwnego. Alina Jakupowa zachwyca przede wszystkim swoimi wielkimi oczami, które mają dość oryginalny kolor: połączenie niebieskiego i zielonego. Do tego piękne, długie, blond włosy

 

Internauci z całego świata zachwycają się urodą sześcioletniej dziewczynki.

Piękna dziewczynka
Zachwycająca
Top model
Piękne zdjęcia i cudowna mała księżniczka

- czytamy w komentarzach ludzi z całego świata. 

Alina Jakupowa to urodzona modelka. Przed aparatem czuje się się jak ryba wodzie. Sami zobaczcie:

Zobacz wideo

Wszyscy są zgodni, że sześcioletnią Alinę Jakupową czeka kariera w modelingu. Zagraniczne media, takie jak: "Daily Mail", "The Sun" oraz "Daily Mirror", już okrzyknęły ją najpiękniejszym dzieckiem na świecie.

Jestem pewien, że sekret sukcesu Aliny leży nie tylko w jej nieziemskim pięknie, lecz także w jej ciężkiej pracy i nieustannym rozwoju, pomimo tak młodego wieku

- zapewnia menedżer Aliny Jakupowej, Roman Kukhar.