Nowa kolekcja Mango. Sprawdź propozycje znanej sieci na sezon jesień zima 2019

Nowa, limitowana kolekcja marki Mango, która powstała we współpracy z Leandrą Medine już wkrótce pojawi się w sprzedaży. Linia Leandra Medine x Mango jest stworzona zgodnie ze stylem amerykańskiej blogerki. W kolekcji dominują kontrasty oraz eklektyzm.

Leandra Medine jest amerykańską pisarką oraz autorką bloga Man Repeller, na którym od wielu lat publikuje artykuły o modzie, a także stylu życia. W 2012 roku, Leandra znalazła się na liście "Top 30 Under 30" magazynu Forbes, jako jedna z najbardziej wpływowych influencerek roku. W tym samym roku jej blog został doceniony przez magazyn Time’s i został wymieniony w rankingu "25 najlepszych blogów 2012".

Zobacz wideo

Nowa kolekcja mango - Leandra Medine x Mango


Pisarka, konsultantka mody oraz blogerka, Leandra Medine jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w branży modowej. Słynie ze swojego wyjątkowego stylu oraz osobowości. Marka Mango postanowiła połączyć siły z tą cenioną artystką, by stworzyć ekskluzywną kolekcję ubrań dla fanów Leandry oraz klientów sieci Mango. Ten projekt stanowi kontynuację serii projektów opracowanych we współpracy z innymi markami, artystami oraz współpracownikami Mango. 

Bardzo się cieszę, że ponownie współpracuję z Mango nad projektem, który opiera się na pracy, którą wykonywaliśmy wspólnie przez ostatnie dwa lata

- przyznaje Leandra Medine.

Leandra Medine x Mango - opis kolekcji

Kolekcja na sezon jesień-zima 2019/2020 Leandra Medine x Mango to miks elegancji, wygody, klasyki i eklektyzmu. W tej linii znajdziemy także przeróżne kombinacji tkanin, tekstur oraz wzorów, które są nieodłącznym elementem stylu samej Leandry.

Wyobraź sobie Sylwestra w narciarskiej miejscowości w Europie, zmieszanego z amerykańskim kampusem uniwersyteckim z lat 60. i dodaj to tego kilka haftowanych wzorów kwiatowych

- tak swoją inspirację do stworzenia kolekcji opisuje Leandra Medine.

 
Więcej o: