Małgorzata Kożuchowska zachwyca w supermodnych botkach. To model polskiej marki. Znamy ich cenę!

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się swoją jesienną stylizacją. Uwagę zwracają przede wszystkim jej buty. To supermodne w tym sezonie jesień 2019 kowbojskie botki!
Zobacz wideo

Małgorzata Kożuchowska, ku uciesze swoich fanów, na bieżąco dzieli się z nimi swoim życiem osobistym. Aktorka z popularnego serialu TVP pt. "Rodzinka.pl" regularnie publikuje prywatne zdjęcia na Instagramie. Nie inaczej było i tym razem.

Małgorzata Kożuchowska w modnych botkach na jesień 2019

Małgorzata Kożuchowska doskonale wie, co w modzie piszczy. Aktorka może się pochwalić bardzo dobrym wyczuciem stylu. Gwiazda zazwyczaj stawia na eleganckie i stylowe kreacje. Na co dzień zaś wybiera luźny styl, w którym wygląda równie pięknie. 

Polska aktorka postanowiła skorzystać z ostatnich dni pięknej, złotej polskiej jesieni i wybrała się na spacer. Zdjęcie z tego dnia pochwaliła się na Instagramie.

Odpaliłam śmigło i lecę. Jesień. Pozytywne wibracje

- czytamy w opisie do fotografii.

 

Małgorzata Kożuchowska na spacer wybrała supermodne botki

Uwagę w jesiennej stylizacji Małgorzaty Kożuchowskiej zwracają przede wszystkim buty. To supermodne w obecnym sezonie jesień 2019 botki w stylu kowbojskim. Aktorka postawiła na brązowe buty z naturalnego zamszu polskiej marki Mako. Model ten pochodzi z najnowszej kolekcji i kosztuje 690 zł.

Modne buty na jesień 2019 - botki

Jak widać, Małgorzata Kożuchowska doskonale wie, co jest aktualnie trendy. Poza kowbojskimi butami bardzo modne w sezonie jesień 2019 są przede wszystkim sznurowane botki. Są one niezwykle praktyczne, wygodne i pasują każdemu i do wszystkiego. Ten model nie ma w tym sezonie konkurencji. Lansowany jest na światowych wybiegach mody przez najbardziej popularnych projektantów. Trend ten od razu wychwyciły też popularne sieciówki, dzięki czemu i ty możesz mieć modne botki na jesień bez wydawania fortuny.

Jakie sznurowane botki będą najbardziej pożądane jesienią 2019? Te o długości za kostkę i na obcasie. Może to być szpilka bądź też klasyczny obcas - słupek. Dobrze również, aby miały albo nosek zakończony w szpic albo kwadratowy.

Więcej o: