Hermes otwiera swój pierwszy butik w Polsce. Wiemy, gdzie i kiedy

Hermes w Polsce! Tak to nie żart. Luksusowa marka francuska postanowiła w końcu otworzyć w Polsce swój pierwszy butik. I to jeszcze w tym roku! Pierwszy butik Hermes ma powstać w Warszawie pod koniec listopada.
Zobacz wideo

Hermes postanowił poszerzyć swoją działalność i wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów z Polski. Luksusowa marka już niedługo otworzy swój pierwszy butik w Polsce. Kiedy to się stanie? Gdzie będzie się mieścił pierwszy butik luksusowej francuskiej marki Hermes? Tego wszystkiego dowiesz się z naszego tekstu.

Hermes - co to?

Hermes to luksusowy francuski dom mody, założony przez Thierry’ego Hermèsa w 1837 roku w Paryżu. Ich siedziba mieści się przy prestiżowej ulicy Rue du Faubourg Saint-Honoré, zlokalizowanej w 8. dzielnicy. Hermes w swojej ofercie ma m.in.: luksusowe, skórzane torebki Kelly i Birkin, do tego szale, apaszki, zegarki, biżuterię oraz perfumy.

 

Hermes w Polsce - gdzie i kiedy?

To doskonała wiadomość dla wszystkich fanek i fanów tego luksusowego francuskiego domu mody. Hermes otwiera swój pierwszy butik w Polsce i to jeszcze w tym roku. Co więcej, jest to też pierwszy ich butik w tej części Europy.

Pierwszy butik Hermes w Polsce zostanie otwarty w Warszawie już w czwartek, 28 listopada 2019 roku. Będzie się mieścił na parterze hotelu Raffles Europejskiego, który niedawno został generalnie wyremontowany. Pierwszy butik w Polsce będzie 311. butkiem na całym świecie. Tym samym Polska stanie się 50. krajem, w którym Hermes będzie miał swój butik. Sklep w Warszawie będzie miał powierzchnię 216 metrów kwadratowych.

Po wejściu do niego klienci ujrzą centralną nawę, gdzie powita ich widok z ex-libris francuskiej marki, przedstawiający konia, powóz i woźnicę, wykonany z matowego metalu i inkrustowany w marmurowej posadzce w szachownicę. Wieszaki wykonano z drewna wiśniowego, a na posadzce znalazły się duże dywany w delikatnych odcieniach. W tym otoczeniu prezentowane będą wyroby z jedwabiu dla kobiet, perfumy oraz akcesoria mody. Natomiast kolekcje jeździeckie i wyroby skórzane umieszczono pomiędzy dwiema prostymi drewnianymi ściankami. Kolekcja męska oraz wyroby jedwabne znajdą się z jednej strony transeptu, a zegarki i biżuteria po przeciwległej

- czytamy w materiale prasowym.

Więcej o: