Anna Lewandowska pokazała krok po kroku, jak wygląda jej wieczorna pielęgnacja

Anna Lewandowska na prośbę swoich fanów zdradziła, jak dba o swoją cerę każdego wieczora. Trenerka opublikowała na Instagramie krótki filmik, na którym pokazała nie tylko poszczególne kroki, lecz także kosmetyki, których używa.

Przez ostatnie dwa lata Anna Lewandowska intensywnie pracowała nad stworzeniem swojej własnej marki kosmetycznej. Premiera kosmetyków Phlov odbyła się 7 października, jednak do większego grona konsumentów trafią one dopiero po 23 października, kiedy rozpocznie się wysyłka produktów ze sklepu internetowego. Kosmetyki Phlov będą także dostępne od 29 października stacjonarnie w perfumeriach Sephora. 

Choć Ania utrzymała ten projekt w tajemnicy do samego końca, to w programie "Przerwa na kawę" zdradziła nam co nieco na ten temat. Całą rozmowę możecie zobaczyć tutaj:

Zobacz wideo
To nie są tylko kosmetyki! Stworzyłam markę, w której kwintesencją jest twój stan umysłu, twoje flow. Czuję dumę na maxa, że mogę być tego częścią. Idźmy dalej! Zacznijmy dbać o swoją skórę z użyciem wszystkich zmysłów. Słyszałaś o innowacyjnym odkryciu brain-skin? To połączenie między mózgiem a skórą, które umożliwia wpływanie na nastrój poprzez poprawę kondycji skóry. To prawdziwy przełom w kosmetologii

- napisała trenerka na Instagramie.

Anna Lewandowska pokazała krok po kroku swoją wieczorną pielęgnację

Obserwatorzy Anny Lewandowskiej, widząc jej zainteresowanie tematem kosmetyków naturalnych oraz dbania o swoje ciało, zasypali ją pytaniami o pielęgnacyjną rutynę. Trenerka postanowiła zaspokoić ciekawość fanów i w odpowiedzi opublikowała krótki filmik na swoim Instagramie. Okazuje się, że pielęgnacja Anny Lewandowskiej składa się z kilku kroków, a kosmetyki, których używa, są oczywiście jej autorskiej marki.

Dziś zupełnie inny post niż zazwyczaj, ale to efekt setek wiadomości od was. Wieczorna pielęgnacja z kosmetykami PHLOV

- napisała Anna Lewandowska.

 

Pod postem na Instagramie pojawiło się mnóstwo komentarzy od obserwatorów Ani, którzy już są pod wrażeniem produktów stworzonych przez trenerkę. Sama Anna Lewandowska przyznała, że cieszy się takim postrzeganiem produktów jeszcze przed wysyłką, gdyż stawia na jakość, a na dobrą opinię oraz zaufanie fanów pracuje od lat.

Więcej o: