Andrzejki 2019 - Jak spędzić ten wyjątkowy wieczór? Pomysły na świetną zabawę dla każdego

Andrzejki, czyli znany wszystkim wieczór wróżb zbliża się coraz większymi krokami. Część z was powoli zadaje sobie pytanie "jak można spędzić ten wieczór?". Przychodzimy z pomocą i przedstawiamy propozycje, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Andrzejki obchodzimy 30 listopada jest to tradycyjnie czas wróżb i dobrej zabawy. Tego dnia, każdy może jednak spędzić czas według swoich upodobać. Jedni bowiem przepadają za hucznymi imprezami w gronie znajomych, natomiast inni wolą ten wieczór spędzić ze swoją drugą połówką lub z przyjaciółką w domowym zaciszu. Jak spędzić ten magiczny wieczór? Podpowiadamy!

Jaki makijaż sprawdzi się na Andrzejki? Odpowiedź znajdziesz w poniższym wideo:

Zobacz wideo

Jak spędzić Andrzejki 2019 - propozycja dla imprezowiczów

Imprezowicze, którzy nie wyobrażają sobie innego sposobu spędzenia tego dnia, niż tańce w klubie, z pewnością znajdą coś dla siebie w swoim mieście. Kluby oraz bary w dużych miastach od kilku tygodni przygotowują się do wieczoru andrzejkowego i zapewniają wiele atrakcji - w tym również wróżby. Głośna muzyka, zabawa i wróżby w gronie znajomych to wręcz idealna propozycja dla każdego imprezowicza.

Jak spędzić Andrzejki 2019 - wieczór we dwoje

Andrzejki to wyjątkowa noc, której nie musisz wcale spędzać w zatłoczonym klubie. Jeśli tego dna masz ochotę spędzić wieczór ze swoją drugą połówką, warto iść za głosem serca i zorganizować niezapomniany wieczór we dwoje. Romantyczna kolacja w otoczeniu świec, przy lampce wina i z pysznym deserem z pewnością nada temu wieczorowi niepowtarzalnego klimatu. Po kolacji można również urządzić sobie wieczór filmowy i po prostu pobyć razem.

Jak spędzić Andrzejki 2019 - rozwiązanie idealne dla przyjaciółek 

Jesteś singielką i ten wieczór chcesz spędzić ze swoją przyjaciółką? Świetnie! To doskonała okazja na weekendowy wypad do spa. Obecnie w hotelach możemy znaleźć różne propozycje oraz oferty m.in na andrzejkowy wieczór. Wiele hoteli posiada własne sale, w których organizowane są imprezy okolicznościowe. To doskonała okazja, by miło spędzić czas z przyjaciółką, poznać nowe osoby i zrelaksować się w klimatycznym spa. 

Więcej o: