Jennifer Aniston pokazała zaskakujace zdjęcie zza kulis. Fotografia robi furorę w sieci. "Jestem tylko dziewczyną"

Jennifer Aniston ma nosa do prowadzenia Instagrama. Każde jej kolejne zdjęcie, które opublikuje, robi furorę w sieci. Nie inaczej było i tym razem. Tym razem aktorka z serialu "Przyjaciele" pokazała, jak wyglądają jej przygotowania do sesji oraz ich efekt końcowy.
Zobacz wideo

Jennifer Aniston do niedawna jeszcze nie miała swojego oficjalnego konta na Instagramie. Ostatnio zaskoczyła jednak fanów i w końcu je założyła. Pierwsze zdjęcie, które opublikowała, zrobiło ogromną furorę w sieci.

Co było na nim takiego wyjątkowego? Fotografia przedstawiała bowiem Jennifer Aniston w towarzystwie innych aktorów, odtwórców głównych bohaterów kultowego serialu "Przyjaciele". Na zdjęciu znalazła się ich cała szóstka, czyli Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Courteney Cox, Matthew Perry, David Schwimmer oraz Matt LeBlanc. Fani "Przyjaciół" zapewne wiedzą, że w tym roku mija 25 lat od emisji pierwszego odcinka tego kultowego serialu.

Jennifer Aniston opublikowała zdjęcie zza kulis

Jennifer Aniston opublikowała na Instagramie kolejne zdjęcie, które dosłownie w chwilę stało się wielkim hitem. Tym razem aktorka pokazała, jak wygląda jej praca zza kulis. I wcale nie jest tak piękna i kolorowa, jak to się wielu wydaje.

Na zdjęciu widzimy Jennifer Aniston w towarzystwie ekipy, przygotowującej aktorkę do sesji zdjęciowej. Spójrzcie tylko na minę aktorki! Widać, że gwiazda ma duże poczucie humoru i dystans do siebie. Brawo! Do tego wszystkiego Jennifer Aniston ubrana jest w sam sweter, na nogach ma skarpety i klapki, a na jej głowie panuje nieład.

 

Jennifer Aniston: Jestem tylko dziewczyną

Uwagę zwraca podpis do zdjęcia Jennifer Aniston.

Jestem tylko dziewczyną… stojącą tutaj przed wami z taką fryzurą i takim makijażem. Stylista, fotograf, ekipa oświetleniowa, nawiew, rekwizyty, komputer… I proszę was, abyście myśleli, że taka się obudziłam

- czytamy w opisie do zdjęcia.

Jennifer Aniston opublikowała również drugie zdjęcie, na którym widzimy ją już po poprawkach stylistów, makijażystów i programów graficznych. Która wersja bardziej wam się podoba?

Jennifer Aniston nawiązała do filmu "Notting Hill"

Warto zwrócić uwagę, że przy okazji Jennifer Aniston nawiązała również do kultowego filmu pt. "Notting Hill". Jej słowa są parafrazą zdania, które wypowiedziała filmowa Anna (w tej roli znakomita Julia Roberts) do Williama (granego przez Hugh Grant). 

Jestem tylko dziewczyną, która stoi przed chłopakiem, prosząc, aby ją kochał

- takie właśnie słowa wypowiedziała Anna do Williama.

Więcej o: