Anna Wendzikowska w modnych jeansach. To model z popularnej sieciówki i hit tej jesieni!

Anna Wendzikowska opublikowała zdjęcie na Instagramie, na którym zaprezentowała swoją jesienną stylizację. Uwagę zwracają jej spodnie - to supermodny model jeansów. Pochodzą z popularnej sieciówki Mango.
Zobacz wideo

Anna Wendzikowska ma doskonałe wyczucie stylu. Dzięki temu gwiazda inspiruje tysiące kobiet z całej Polski. Prezenterkę obserwuje na Instagramie 414 tysięcy osób, a liczba ta nieustannie rośnie. Nic dziwnego. Anna Wendzikowska na bieżąco bowiem zdaje relacje ze swojego życia nie tylko zawodowego, ale również prywatnego.

Anna Wendzikowska postawiła na modne jeansy z Mango

Anna Wendzikowska przebywa obecnie w Korei Południowej. Prezenterka opublikowała niedawno zdjęcie ze stolicy tego kraju, czyli z Seulu.

Kawałek świata widziałam, ale ten cudownie ciepły. Jesienny Seul naprawdę mnie zachwycił. Atmosfera, architektura, jedzenie, ludzie, kultura... wszystko mi się podobało. Chętnie wrócę

- czytamy w opisie do zdjęcia Anny Wendzikowskiej.

Uwagę wielu internautek zwróciły spodnie Anny Wendzikowskiej. To supermodny model jeansów popularnej marki Mango.

 

Anna Wendzikowska w modnych spodniach typu "slouchy"

Anna Wendzikowska postawiła na model spodni, który jest hitem na sezon jesień-zima 2019/2020. Takie spodnie bez problemu dostaniesz w popularnych sieciówkach. Jak wyglądają? Charakteryzuje je przede wszystkim wysoki stan i krój podobny do tych z lat 80. Taki typ spodni jest nieco ekstrawagancki, ma luźny krój, ale idealnie sprawdzi się również w eleganckich stylizacjach. Spodnie typu "slouchy" mogą sprawiać wrażenie o kilka rozmiarów za dużych.

Poprzez nonszalancki i zwracający uwagę wygląd, model "slouchy" nie należy do najłatwiejszych, jeżeli chodzi o stylizację. Warto zachować umiar i połączyć je z prosta górą, by uniknąć efektu przerysowania. Należy również pamiętać, że nie pasują do każdego typu sylwetki.


 

Więcej o: