Nowa kolekcja The Vampire's Wife. W sesji zdjęciowej Kate Moss, Keira Knightley i Nick Cave

The Vampire's Wife wypuściła właśnie najnowszą kolekcję ubrań, nazwaną Pussy Bow. Właścicielka marki - Susie Cave - zaprosiła do udziału w kampanii takie gwiazdy jak Kate Moss czy Keira Knightley. Efekty zachwyciły fanów brandu.

Nowa kolekcja The Vampire's Wife

Nowa kolekcja marki The Vampire's Wife zachwyciła fanów brandu. To nie tylko za sprawą wyjątkowej sesji zdjęciowej, ale przede wszystkim zjawiskowych projektów. W kolekcji Pussy Bow znajdziemy projekty w kolorach klasycznej czerni czy głębokiego granatu, jednak tym razem największą uwagę zwracają wszystkie projekty w odcieniach różu. Kokardy, falbany, marszczenia i wysokie ramiona w sukienkach mini i maxi - to wszystko znajdziemy w projektach z linii Pussy Bow. Ceny nowej kolekcji Pussy Bow od The Vampire's Wife wahają się od 450 funtów (za spódnicę The Little Anarchy), aż do 2500 funtów (za The Classic Pussy Bow Dress).

Zobacz wideo
Pussy Bow jest pierwszą kolekcją marki, która powstała we współpracy z kostiumografką i scenografką Alice Babidge. To dlatego sukienki nawet na modelkach wydają się odrobinę teatralne i robią piorunujące wrażenie.

Kolekcja The Vampire's Wife - sesja zdjęciowa

Ta kolekcja zyskała taki rozgłos nie tylko ze względu na swoje projekty, lecz także dzięki sesji zdjęciowej, w której wystąpili znani przyjaciele i bliscy projektantki. Na zdjęciach z kampanii zobaczyć możemy takie osoby jak Kate Moss, Keira Knightley, Greta Bellamacina, projektant Philip Treacy, muzyk Nick Cave, model Wolf Gillespie, stylistka Katy England, pisarka Amanda Harlech czy poeta Robert Montgomery.  Zdjęcia natomiast wykonał utalentowany fotograf Casper Sejersen.

 
Więcej o: