Najgorsze znaki zodiaku na żonę. Z kim, według astrologów, lepiej nie zawierać związku małżeńskiego?

Każda kobieta ma pewne charakterystyczne cechy, które są mniej lub bardziej pożądane przez mężczyzn, a część z nich może wynikać z danego znaku zodiaku. Niektórzy twierdzą, że to właśnie horoskop pozwala na ocenę partnera. Jakie więc, według astrologów, są najgorsze znaki zodiaku na żonę?
Zobacz wideo

Najgorsze znaki zodiaku na żonę - Ryby

Choć z pozoru kobieta spod znaku Ryb może wydawać się wręcz świetną kandydatką na żonę, to w małżeństwie szybko pokazuje jednak swoje prawdziwe ja. Jedną z jej większych wad jest duża skłonność do kontrolowania wszystkiego i wszystkich. Kobiety spod znaku Ryb chętnie przejmują władzę nad wszelkimi sferami życia swojego męża, co powoduje u niego poczucie osaczenia oraz zniewolenia, a to jednak nie każdemu mężczyźnie odpowiada. 

Najgorsze znaki zodiaku na żonę - Skorpion

Kobieta spod znaku Skorpiona jest mistrzynią w robieniu doskonałego pierwszego wrażenia - roztacza przed wybraniem swój urok i czar, potrafi być bardzo pociągająca, i mieć świetne poczucie humoru. To sprawia, że pierwsze momenty związku są niemal idealne, partner jest wniebowzięty znalezieniem idealnego materiału na żonę. Wszystko jednak kończy się zwykle tuż po ślubie. Bowiem żoną spod znaku Skorpiona okazuje się źródłem kłótni, awantur oraz pretensji, która wynika z tego, że zodiakalne skorpiony w małżeństwie chcą przejąć pełną kontrolę nad wybrankiem i ciągle stawiać na swoim.

Najgorsze znaki zodiaku na żonę - Baran

Ognista, pełna temperamentu, przedsiębiorcza, pełna zapału i ciekawości świata, wulkan energii - to charakterystyczne cechy dla kobiet spod znaku Barana, które przyciągają do siebie niejednego mężczyznę. Jednak to, co wydaje się być zaletą, dla niektórych może stać się wadą. Żona spod znaku Barana jest bardzo wymagająca, nie znosi nudy i rutyny, na co nie pozwoli również mężowi. W życiu i emocjach zodiakalnych Baranów stale musi się coś dziać. Lubią rządzić, nie boją się kłótni i konfliktów, a nie każdemu mężczyźnie odpowiada taka partnerka na całe życie.

Więcej o: