Modne czapki zimowe. Jakie nakrycia głowy będziemy nosić w nadchodzącym sezonie?

Grube, wełniane czapki, berety w stylu francuskim oraz klasyczne, eleganckie kapelusze. To właśnie nakrycia głowy, które w sezonie jesień-zima 2019/2020 nadal będą największymi trendami!

Zimowa czapka może być stylowym dodatkiem do każdej jesienno-zimowej stylizacji. W zależności od doboru nakrycia głowy, uzupełni ono zarówno look eleganckich płaszczy jak i bardziej sportowych kurtek puchowych. W nadchodzącym sezonie, w trendach pozostają wełniane czapki z pomponem, klasyczne kapelusze, a także berety, które dodają stylizacji francuskiego szyku.

Zobacz wideo

Modne czapki zimowe - grube i wełniane

Wełniana czapka to zdecydowanie najpraktyczniejsza i najcieplejsza opcja, jaką w tym sezonie proponują nam trendy oraz asortymenty popularnych marek. Najmodniejsze będą te o grubym, mięsistym splocie, wykonane z dobrej jakości wełny. Doskonale sprawdzą się  w towarzystwie ponadczasowego trencza czy kurtki puchowej typu oversize. Taka czapka będzie nie tylko stylowym dodatkiem, ale również ochroni nas przed wiatrem czy mrozem.

Modne nakrycia głowy na zimę 2019 - kapelusz typu fedora

Choć nazwa "fedora" może niektórym wydawać się nieco tajemnicza, to zdecydowana większość, z pewnością doskonale zna ten rodzaj kapelusza. To nakrycie głowy wyróżnia szersze rondo oraz charakterystyczna, wklęsła fałda na czubku. Ten dodatek perfekcyjnie uzupełni jesienno-zimowe stylizacje z płaszczem i botkami w roli głównej. 

Modne czapki na zimę - berety

Chcesz wprowadzić do swojej zimowej garderoby odrobinę francuskiego szyku? Nie ma na to prostszego sposobu, niż wełniany beret. Ten charakterystyczny element garderoby Paryżanek, w nadchodzącym sezonie będzie mile widziany u każdej kobiety. To idealna propozycja dla każdej z nas, która chce wyglądać modnie i stylowo nawet podczas mroźnej, zimowej pogody.

Więcej o: