Najgorsze znaki zodiaku na męża. Z kim lepiej nie zawierać związku?

Zastanawiasz się czy Twoja druga połówka jest dobrym materiałem na męża? Wiele wskazówek wyczytać możemy z opisu znaku zodiaku partnera. Astrologia śpieszy z pomocą i podpowiada jakich znaków zodiaku wystrzegać się w swoich matrymonialnych planach.

Marzysz o pięknym ślubie i miłości po grób? Zastanawiasz się czy Twój obecny partner sprawdzi się jako mąż? Według astrologii to właśnie znaki zodiaku i ich charakter wpływa na powodzenia małżeństwa. Każdy z nas ma cechy, które mogą być problematyczne w relacjach. Podpowiadamy jakich znaków unikać wśród kandydatów na męża.

Roczny horoskop miłosny dla Ryb:

Zobacz wideo

Najgorsze znaki zodiaku na męża- Bliźnięta 

Byłaś może kiedyś na randce z osobą, która miała bardzo zmienny nastrój, była roztrzepana, ciągle zmieniała temat i nie dała Ci dojść do głosu? Prawdopodobnie był to mężczyzna- bliźniak. Nie będzie to dobry kandydat na męża. Bliźnięta są przede wszystkim bardzo zmienne, co czyni ich niestałymi w uczuciach. Cięgle szukają nowych wrażeń, są lekkomyślni i uwielbiają flirtować. Absolutnie nie są domatorami, marzą by nieustannie podróżować i zmieniać otoczenie. Jak widać do stabilizacji i ślubu niestety nie jest im po drodze.

Najgorsze znaki zodiaku na męża- Baran

Baran jest przekonany, że zawsze ma rację i nie dopuszcza żadnego sprzeciwu. Jest zdeterminowany, a dla własnych celów potrafi naprawdę wiele poświęcić, również relację. Baran jest bardzo temperamentny, dlatego lubi się spierać. W kłótniach nie ma sobie równych, jest wybuchowy i wygadany. Mąż spod znaku Barana sprawdzi się tylko dla partnerki o naprawdę mocnych nerwach. Jeżeli marzysz o harmonii w związku, nie znajdziesz jej u boku Barana. Są one bardzo niecierpliwe, szybo się zniechęcają, a takie podejście nie zbuduje Wam udanego małżeństwa.

Najgorsze znaki zodiaku na męża- Skorpion

Skorpiony znane są ze swojej zaborczości i zdystansowania. Mogą się więc okazać trudnymi długoterminowymi partnerami. Chociaż są bardzo wrażliwe i wiele sytuacji silnie przeżywają, mają jednak problem z ich wyrażaniem. Może to budzić w partnerce frustrację, będzie miała wrażenie, że nie potrafi się ze swoim mężem porozumieć. Skorpiony uwielbiają też władzę, chcą więc dominować w związku, mogą posuwać się nawet do manipulacji. Jeżeli cenisz sobie szczerość, mąż spod znaku skorpiona może okazać się dużym wyzwaniem. 

Więcej o: