Zara otworzyła nowy sklep i wprowadziła zupełnie nową opcję dla klientów. Tego jeszcze nie było!

Znane sieciówki walczą o klientów i wprowadzają funkcje, które ułatwią zakupy. Również hiszpańska marka Zara nadąża za duchem czasu i właśnie otworzyła w Krakowie sklep posiadający zupełnie nową funkcję.

Sklep Zary w centrum handlowym Bonarka w Krakowie przeszedł całkowitą metamorfozę. Wiele z nas od jakiegoś czasu korzysta jednak częściej z zakupów online niż w sklepach stacjonarnych, cenimy bowiem swój czas i wygodę. To właśnie dla nas marka Zara przygotowała spore udogodnienie.

Influencerzy w jesiennych stylizacjach:

Zobacz wideo

Krakowski salon Zary po remoncie i z nową funkcją

Marka zdecydowała się na spore zmiany w swoim salonie w Krakowie. Odświeżyła wnętrza i zainstalowała nowoczesne oświetlenie. To nie koniec nowości dla klientów! Od dzisiaj wszystkie zamówienia ze sklepu Zara online będziemy mogły odebrać przy pomocy specjalnie zaprojektowanych do tego automatów. By odebrać wcześniej zamówione zakupy nie będziemy musiały już stać w kolejce do kasy czy czekać na obsługę. 

Zakupy przez internet- automat do odbioru paczki

Zakupy przez internet cieszą się ogromną popularnością ze względu na wygodę. Ubrania, buty i dodatki możemy dostać bezpośrednio do naszego domu. Wiele z nas decyduje się jednak na dostawę zamówienia do sklepu, ze względu na to, że jest darmowa. Teraz odbiór paczki będzie jeszcze prostszy dzięki nowoczesnemu rozwiązaniu w sklepie Zara w centrum handlowym Bonarka w Krakowie. Wprowadzone tam maszyny mają obsługiwać nawet do 900 zamówień. Samodzielnie odbierzemy zakupy przy pomocy zeskanowania kodu QR czy wpisania kody PIN, który otrzymamy wraz z zamówieniem. 

Nowa funkcja Zary- czy okaże się skuteczna?

Narzędzie to zostało już przetestowane dwa lata temu w ojczyźnie marki Zara- Hiszpanii. Automaty wprowadzono również w jednym z największych centrów handlowych w Londynie- Westfield Stratford. Nie znamy planów co do wprowadzenia maszyn do sklepów Zara w innych częściach Polski. Jak na razie zazdrościmy mieszkańcom Krakowa i czekamy na więcej tego typu rozwiązań! Dzięki nim zakupy będą łatwiejsze i sprawią nam jeszcze więcej przyjemności. 

Więcej o: