Najlepsze znaki zodiaku na żonę. Która będzie tą najlepszą kandydatką?

Każda z kobiet posiada różne cechy charakteru, które mniej lub bardziej pasują danemu mężczyźnie. Są osoby, które twierdzą, że część z nich może wynikać właśnie z danego znaku. Sprawdzamy (z przymrużeniem oka), które znaki zodiaku są idealnymi kandydatkami na żonę.

Najlepsze znaki zodiaku na żonę - Panna

Zodiakalna Panna to niewątpliwie jeden z najlepszych materiałów na żonę. Kobiety spod tego znaku są mądre, kochające i z wyrafinowanym gustem. Zazwyczaj są to kobieta wielozadaniowa, która nie tylko potrafi doskonale gotować czy zajmować się domem, lecz jest także najlepszą przyjaciółką oraz partnerką dla swojego męża. Panna zawsze wspiera swojego partnera, jednak oczekuje od niego dokładnie tego samego. 

Zobacz wideo

Najlepsze znaki zodiaku na żonę - Waga

Kobiety spod znaku Wagi to niepoprawne romantyczki i nie ma dla nich znaczenia, ile lat minęło od dnia ślubuWaga lubi zapewniać męża o swojej miłości i zaskakiwać różnymi niespodziankami, również tymi bez okazji. Dodatkowym jej atutem jest to, że męską naturę rozumie na wylot. Jest szczera i bezpośrednia, ale potrafi stworzyć świetną relację partnerską ze swoim mężem.

Najlepsze znaki zodiaku na żonę - Koziorożec

Zodiakalny Koziorożec to żona prawie idealna. Jest zbiorem najlepszych kobiecych cech - piękna, inteligentna, elokwentna, szczera, urocza i z ogromnym poczuciem humoru. Koziorożec to kobieta, która doskonale zna przepis na szczęśliwe małżeństwo. Jest zaradna, wspierająca i kochająca. Świetnie potrafi dogadać się z mężem i wspólnie prowadzić dom. Ma tylko jeden minus - nie spieszy jej się do ślubu. Jednak o taką żonę warto zabiegać nawet przez długi czas.

Więcej o: