Najlepsze znaki zodiaku na męża. Z kim warto zawrzeć związek?

Małżeństwo ma duże szanse powodzenia, jeżeli dobrze poznamy wszystkie cechy naszego partnera. Astrologia śpieszy nam z pomocą i podpowiada, które znaki zodiaku najlepiej sprawdzą się jako mężowie.

Charakter każdego z nas wyróżniają cechy zarówno pozytywne, jak i negatywne. Jeżeli decydujemy się na poważną relację musimy mieć tego świadomość. Jak to się dzieje, że niektóre małżeństwa trwają nawet całe życie i są niezwykle udane, a niektóre rozpadają się bardzo szybko? Warto sprawdzić czy Twój partner i jego znak zodiaku dobrze rokują na bycie troskliwym i kochającym mężem.

Roczny horoskop miłosny dla Ryb:

Zobacz wideo

Najlepsze znaki zodiaku na męża- Byk

Byk to zdecydowanie dobry materiał na męża. Charakteryzuje go wewnętrzny spokój, dzięki któremu zachowuje dobry humor i energię do działania. Pozwala mu to na podejmowanie tylko i wyłącznie dobrych decyzji, nie jest lekkomyślny, lecz rozsądny. Kiedy się ustatkuje, zazwyczaj pozostaje wierny swym wybrankom. Lubi stabilizację i poczucie bezpieczeństwa, a cechująca go niezwykła cierpliwość pozwala na zbudowanie udane, harmonijnego i długotrwałego związku. Byki są delikatne i wrażliwe, uwielbiają troszczyć się o swoje partnerki. Mąż idealny!

Najlepsze znaki zodiaku na męża- Koziorożec

Charakterystyczną cechą Koziorożca jest jego konsekwencja i prawdomówność. Możemy mieć pewność, że Koziorożec nie rzuca słów na wiatr, dzięki temu możemy zaufać jego deklaracjom. Choć może mieć problem z wyrażaniem swoich emocji, kiedy już to robi, znaczy to że naprawdę wiele dla nich znaczysz. Jeżeli chodzi o życie miłosne, Koziorożca cechuje przywiązanie do życia rodzinnego. Marzy o dzieciach i domowym ognisku. Jest odpowiedzialny i rozsądny, dba o swoją partnerkę i dzieci, co czyni ich naprawdę dobrym materiałem na przyszłych małżonków.

Najlepsze znaki zodiaku na męża- Lew

Lwy to najczęściej mężczyźni dumni i szanowani. Lubią być w centrum uwagi, są jednak bardzo odważni, nie straszne im zobowiązania wobec partnerki, którą naprawdę kochają. Lwy są bardzo zaradne, dbają o finanse i stabilizację swojej rodziny. Cenią sobie głębokie i szczere relacje, dlatego nadają się na długoletnich partnerów, a nawet mężów. Dla lwa ważna jest wygoda, dobrobyt i ludzie, którzy nie zapominają go komplementować. Lubi być przywódcą, nie chce jednak by jego partnerka była uległa. Kobieta biorąca sobie lwa za męża musi inteligentnie wyważyć bycie niedostępną i troskliwą. Jeśli jej się to uda, może być pewna, że mężczyzna-lew sprawdzi się w roli męża niemal perfekcyjnie. 

Więcej o: