Primark otworzy w Polsce aż dwa sklepy. Gdzie się znajdą?

Primark to irlandzka marka, którą pokochali klienci z całego świata. Stało się tak przede wszystkim ze względu na ogromny asortyment sklepu i atrakcyjne ceny. Od połowy 2018 wiemy już, że Primark chce otworzyć sklep również w Warszawie. Z ostatnich doniesień wynika, że w stolicy pojawią się nawet dwa salony!

W lipcu tego roku Primark potwierdził, że kolejnym po Słowenii miejscem Europy środkowo-wschodniej, w której marka otworzy swój sklep będzie Warszawa. Fani sklepu, który reklamuje się hasłem "Niesamowita moda w niesamowitych cenach" już zacierają ręce i przygotowują się na zakupy. Okazuje się, że w Warszawie mają pojawić się aż dwa Primarki. Gdzie je znajdziemy?

Czy córka Pauliny Sykut- Jeżyny już interesuje się modą? Sprawdź:

Zobacz wideo

Sklepy Primark w Polsce- gdzie je znajdziemy i co w nich kupimy?

Primark to jeden z najpopularniejszych sklepów odzieżowych na Wyspach Brytyjskich. Powstał w Irlandii, gdzie plasuje się obok marek takich jak H&M. Jednak to co wyróżnia Primark to bardzo atrakcyjne ceny. Długo wyczekiwaliśmy otwarcia sklepu w Polsce. Sieć ogłosiła, że pierwszy sklep marki pojawi się w Galerii Młociny, a jego powierzchnia będzie miała blisko 4 tysiące metrów kwadratowych! Lokal będzie miał dwa piętra i znajdziemy w nich działy nie tylko z odzieżą damską, męską i dziecięcą, lecz także z odzieżą sportową, kosmetykami, obuwiem i bielizną oraz wyposażeniem domu. Tak bogaty asortyment z pewnością przyciągnie ogromną liczbę klientów.

Sklepy Primark w Polsce- nie jeden, a dwa?

Okazuje się, że irlandzka marka nie poprzestaje na jednym, ogromnym lokalu. Ma zamiar otworzyć kolejny salon w centrum handlowym Atrium Promenada. Podobno powstanie on wraz z rozbudową centrum. Pojawiły się tez doniesienia, że Primark ma otworzyć swój sklep również w Krakowie. 

Sklepy Primark w Polsce- kiedy na zakupy?

Nadzieje wszystkich fanów zakupowego szaleństwa zakładały, że pierwszy sklep Primarka w Polsce otworzy się wraz z początkiem działalności Galerii Młociny, a więc w maju 2019 roku. Niestety się nie ziściły. Agencja PR Primarka zapewnia, że sklep swoje wielkie otwarcie będzie miał w 2020 roku. Primark na całym świecie ma już ponad 270 sklepów stacjonarnych, z czego najbardziej znane są te na londyńskiej Oxford Street i berlińskim Alexanderplatz. Marka już podała, że będzie rekrutować zawrotną liczbę pracowników-250 osób- na stanowiska z zakresu obsługi klienta, magazynów czy stanowiska kierownicze. 

Więcej o: