Joanna Koroniewska zachwyca w młodzieżowej stylizacji. Ubrania kupiła w popularnej sieciówce. Znamy ich ceny!

Joanna Koroniewska postawiła na total look w ubraniach z H&M. Przy okazji połączyła ze sobą sportową bluzę i eleganckie, garniturowe spodnie. Co o tym myślicie? My jesteśmy na tak.

Joanna Koroniewska ma to szczęście, że w każdej stylizacji wygląda obłędnie. I niezależnie od tego, czy jest to luźna stylizacja na co dzień, czy specjalna na wieczór lub wielkie wyjście. Aktorka może się pochwalić szczupłą, wysportowaną sylwetką, która w każdym ubraniu dobrze wygląda. Nie inaczej było i tym razem.

Joanna Koroniewska w młodzieżowej stylizacji z H&M

Joanna Koroniewska opublikowała na Instagramie bardzo klimatyczne, jesienne zdjęcie. Aktorka pozuje w nim na tle pięknych liści w kolorach złota i różnych odcieniach rudości. Jednak uwagę wszystkich przykuwa jej stylizacja. Joanna Koroniewska postawiła na młodzieżowe ubrania i to był zdecydowanie strzał w 10!

Joanna Koroniewska zdradziła, jak to jest być matką i żoną:

Zobacz wideo

Aktorka popularnego serialu TVP "M jak miłość" wybrała ubrania z popularnej sieciówki, czyli z H&M. Na górę założyła sportową, białą bluzę z pomarańczowym napisem "bisous". Do niej dobrała, dla kontrastu, bardziej eleganckie spodnie w paski. Postawiła na odważne, niebanalne połączenie. My jesteśmy na tak.

 

Joanna Koroniewska w bluzie i spodniach z H&M

Białą bluzę z napisem, którą ma sobie Joanna Koroniewska, można kupić w H&M już za 79,99 zł. Doskonale sprawdzi się do prostych i sportowych stylizacji na co dzień. W dodatku jest ciepła, modna, a pomarańczowy napis dodaje jej charakteru. W H&M znajdziemy również taką bluzę nie tylko w białym, ale również w pomarańczowym kolorze.

Joanna Koroniewska postawiła na total look z H&M. Do bluzy dobrała garniturowe spodnie, które kosztują 139,99 zł. Aktorka pokazała, że lubi bawić się modą i nie boi się odważnych, niestandardowych stylizacji. Jak wam się podoba takie połączenie sportowej bluzy z eleganckimi spodniami?

Fanom aktorki jej stylizacja zdecydowanie przypadła do gustu, czego wyraz dali w licznych pozytywnych komentarzach pod zdjęciem. 

Extra stylówka
W tej bluzie wygląda pani bardzo młodzieżowo
Bosko wyglądasz Asiu
Pani Asiu, ale turbo piękne spodnie!

- czytamy w komentarzach zachwyconych fanów.

Więcej o: