Joanna Krupa urodziła córeczkę. Modelka wybrała dla niej piękne imię

Joanna Krupa oraz Douglas Nunes przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Dzień po porodzie, modelka opublikowała na Instagramie zdjęcia córeczki i zdradziła, jak imię wybrała dla swojej pociechy.

Joanna Krupa po raz pierwszy została mamą! 2 listopada, modelka przywitała na świecie długo wyczekiwaną córeczkę, a tą radosną nowiną podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie. To, że modelka spodziewa się córeczki było wiadome już od jakiegoś czasu. Przy okazji jednej z wizyt w Dzień Dobry TVN, wyznała, że urodzi córkę, a także ogłosiła to w swoich social mediach. Podczas wywiadu opowiedziała także o imionach, które razem z mężem biorą pod uwagę dla córeczki. Ostatecznie jednak nadali dziecku zupełnie inne imię niż te, o których wspomniała. 

Zobacz wideo

Joanna Krupa powitała na świecie swoją córeczkę 2 listopada o godzinie 17:50. Poród odbył się w szpitalu w Stanach Zjednoczonych, gdzie pracuje lekarz, który od początku prowadził ciążę modelki. Podczas porodu obecny był także mąż Joasi, Douglas Nunes. Już dzień po porodzie, Joanna Krupa postanowiła podzielić się wiadomością z fanami poprzez social media. Modelka opublikowała zdjęcia oraz krótki post.

Jeden z najbardziej niesamowitych, emocjonalnych i najtrudniejszych dni w moim życiu. Mała dziewczynka Asha-Leigh Presley Nunes przyszła na świat 02.11.19 o 17:50. Mogę tylko powiedzieć, że kobiety są prawdziwymi wojownikami

- napisała Joanna Krupa na Instagramie.

 
Więcej o: