Lady Gaga zagra czarny charakter w filmie o rodzinie Gucci. Reżyserem Ridley Scott. Będzie hit?

Lady Gaga pojawi się w kolejnym filmie. I to nie byle jakim. Film ma opowiadać historię słynnej rodziny Gucci, która stworzyła imperium modowe. Reżyserem produkcji ma być Ridley Scott.
Zobacz wideo

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów Lady Gagi. Popularna amerykańska aktorka zagra w filmie o słynnej rodzinie Gucci. Jego reżyserem jest Brytyjczyk - Ridley Scott, który odpowiedzialny jest m.in. za takie hity, jak: "Obcy – ósmy pasażer Nostromo", "Gladiator", "Hannibal" oraz "Helikopter w ogniu". Myślicie, że film będzie hitem? My nie mamy wątpliwości.

Lady Gaga w filmie o rodzinie Gucci

Film ma przedstawiać historię rodziny Gucci, która stworzyła jedną z najbardziej popularnych na świecie marek odzieżowych. Lady Gaga ma się wcielić w jedną z ważniejszych postaci - czarny charakter. Piosenkarka zagra Patrizię Reggiani. Kobieta w 1999 roku trafiła do więzienia za zamordowanie swojego męża Maurizio Gucciego, który był dziedzicem ogromnej fortuny imperium modowego rodziny Gucci. Patrizia Reggiani wynajęła płatnego zabójce, aby zemścić się na niewiernym mężu za to, że ten miał romans.

Lady Gaga jako aktorka

Lady Gaga ma już na swoim koncie epizody aktorskie, w tym ten największy, za który została nawet wyróżniona nominacją do Oscara. Piosenkarka w porywający sposób zagrała w 2018 roku w filmie pt. "Narodziny gwiazdy", w którym partnerował jej Bradley Cooper. Lady Gaga oraz Bradley Cooper zostali nagrodzeni Oscarem oraz Złotym Globem za najlepszą piosenkę, a wykonali utwór pt. "The Shallow". O czym opowiada film "Narodziny gwiazdy"? Jest to historia gorącego romansu między gwiazdą muzyki country, która największe sukcesy ma już za sobą oraz nieznaną piosenkarką. Relacja ta sprawia, że ich życie diametralnie zmienia się.

Więcej o: