Skórzane spódnice to hit na jesień! Jak je nosić, aby nie wyglądać zbyt wulgarnie i kiczowato?

Skórzane spódnice właśnie wracają do łask! Można je z powodzeniem nosić w sezonie jesień-zima 2019/2020, ponieważ są obecnie bardzo modne. Jak je nosić i z czym, aby nie wyglądać kiczowato? Podpowiadamy.

Skórzane spódnice - jesteś ich fanką? Zatem mamy dla ciebie bardzo dobrą wiadomość. Znowu wracają do łask i są bardzo modne w sezonie jesień-zima 2019/2020. Z naszego tekstu dowiesz się, jak je nosić, aby nie wyglądać przy tym tandetnie i kiczowato.

Skórzane spódnice - hit czy kit?

Skórzane spódnice mają wiele zwolenniczek, ale chyba jeszcze więcej przeciwniczek. Dla tych drugich uchodzą za kontrowersyjne, zbyt rzucające się w oczy, a nawet za kiczowate. Na pewno ciężko przejść obok nich obojętnie. Zaś zwolenniczki skórzanych spódnic, uznają je za niezwykle seksowne i pięknie podkreślające kobiece kształty.

Skórzane spódnice - jak nosić?

Modne skórzane spódnice przeznaczone są przede wszystkim dla odważnych kobiet, które lubią wyróżniać się swoim strojem i nie boją się rzucać w oczy. Takie ubranie zdecydowanie bowiem przyciąga wzrok.

Warto jednak przy tym zwrócić uwagę na jedną, za to bardzo ważną rzecz. W tym sezonie jesień-zima 2019/2020 odchodzimy od krótkich spódnic skórzanych typu mini. Prym wiodą długie spódnice oraz te o długości midi, czyli mniej więcej do kolan. Taki element garderoby nada całej stylizacji pazura i drapieżności. Dzięki nim w swojej stylizacji możemy uzyskać odważny efekt rockowy.

Skórzane spódnice z powodzeniem można nosić na co dzień. Nie są przeznaczone wyłącznie na wieczór czy na specjalnie okazje i wielkie wyjścia. Wszystko zależy od reszty stylizacji i dodatków, które wybierzemy. Spódnice ze skóry już na tyle same w sobie rzucają się w oczy, że nie potrzebują efektownych dodatków. Dlatego warto pamiętać, aby reszta ubrań była bardziej stonowana. Dzięki temu unikniemy efektu kiczu.

Skórzaną spódnicę połącz z elegancką koszulą (białą, niebieską, różową) i marynarką, a otrzymasz odpowiednią stylizację do pracy. Na wieczór połącz ją ze szpilkami i obcisłą bluzką z dekoltem. W ten sposób uzyskasz odważną i seksowną stylizacją na wieczorne wyjście.

Skórzane spódnice - kolory

Skórzane spódnice to nie tylko klasyczna czerń. Najnowsze trendy na sezon jesień-zima 2019/2020 lansują również inne, bardziej żywe kolory, takie jak np.: musztardowy, czerwony czy brązowy.

Więcej o: