Małgorzata Rozenek-Majdan w odważnej sukience z tiulu na pokazie kolekcji Giambattista Valli dla H&M. Fani zachwyceni

Małgorzata Rozenek pojawiła się na pokazie nowej kolekcji Giambattista Valli dla H&M w różowej, tiulowej sukience tego właśnie projektanta. Fani byli zachwyceni jej dziewczęcym lookiem. A wam jak się podoba gwiazda TVN w takim wydaniu?

Małgorzata Rozenek-Majdan stara się być na bieżąco z najbardziej gorącymi trendami, jeżeli chodzi o modę. Nie inaczej było i tym razem. Perfekcyjna poniedziałkowy wieczór spędziła na pokazie nowej kolekcji H&M, którą zaprojektował jeden z bardziej uzdolnionych projektantów - Giambattista Valli. I wyglądała obłędnie - fani byli zachwyceni. 

Na imprezie H&M pojawiły się największe polskie gwiazdy, m.in.: Julia Wieniawa, Barbara Kurdej-Szatan, Natalia Siwiec, Weronika Rosati, Littlemooonster 96, Izabela Janachowska, Katarzyna Zielińska, Jessica Mercedes, Paulina Sykut-Jeżyna, Dawid Kwiatkowski, Sandra Kubicka, Karolina Pisarek, Karolina Gilon oraz Katarzyna Sokołowska.

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała, jak wykonuje codzienny makijaż. Jej kosmetyki kosztują fortunę!

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan w tiulowej sukience Giambattista Valli dla H&M

Małgorzata Rozenek-Majdan pojawiła się na pokazie nowej kolekcji Giambattista Valli dla H&M w bardzo dziewczęcej, różowej sukience z tiulu. Kreacja miała dość odważny, ale nie wulgarny dekolt i pięknie podkreślała szczupłe, zgrabne nogi gwiazdy TVN. Całość Małgorzata Rozenek-Majdan uzupełniła delikatnym paskiem w talii oraz czarnymi sandałkami na szpilce.

Stylizacja Perfekcyjnej już sama w sobie była na tyle efektowna, że nie potrzebowała żadnych specjalnych dodatków. Dlatego też gwiazda postawiła na dość stonowany, delikatny makijaż i rozpuszczone, luźno opadające, wyprostowane włosy.

Zobacz także: Modne sukienki maxi w rozmiarze M!

 

Małgorzata Rozenek-Majdan w dziewczęcej sukience H&M

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia z poniedziałkowego pokazu nowej kolekcji Giambattista Valli dla H&M. Nie trzeba było długo czekać na reakcję jej fanów. Pod zdjęciami od razu posypały się "ochy i achy" zachwyconych internautów. Zdecydowanej ich większości kreacja Małgorzaty Rozenek-Majdan z kolekcji Giambattista Valli dla H&M przypadła im do gustu.

Bosko
Przepięknie. Tak piękna kobieta we wszystkim wygląda obłędnie
Dla mnie mega! Wyglądasz obłędnie
Petarda
Wyglądasz jak dwudziestolatka

- czytamy w komentarzach zachwyconych internautów.

W nielicznych komentarzach pojawiły się głosy krytyki.

Nie. Sorry, fatalnie. Nie pasuje do kobiety po 40. Inne stylizacje super, ale ta to dziecinada
Wszystko ok, ale ta sukienka nie pasuje do pani, lecz to kwesta gustu
Pierwszy raz też mi się nie podoba ta stylizacja
Więcej o: