Angelina Jolie w szczerym wywiadzie i nagiej sesji dla Harper's Bazaar

Angelina Jolie pojawiła się na najnowszej okładce Harper's Bazaar. Przy tej okazji sesji zdjęciowej udzieliła także osobistego wywiadu, w którym opowiedziała między innymi o tym, co przeszła w ciągu ostatnich lat. "Mam zarówno widoczne, jak i niewidoczne blizny" - wyznała aktorka.

Angelina Jolie jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych i najpiękniejszych aktorek na świecie. Nie da się ukryć, że ostatni czas był dla aktorki dość trudny. Nie chodzi tu tylko o problemy zdrowotne, ale również niespodziewany rozwód z Bradem Pittem, z którym do tej pory walczy o ustalenie opieki nad dziećmi. 

Zobacz wideo

Angelina Jolie i jej walka z problemami zdrowotnymi

W 2015 roku, ze względu na genetycznie obciążana chorobami nowotworowymi, Angelina Jolie poddała się operacji usunięcia piersi, jajników oraz jajowodów. Ostatnio, aktorka zdecydowała się szczerze opowiedzieć o tym, co przeszła.

Angelina Jolie w wywiadzie i sesji dla Harper's Bazaar

Na okładce grudniowo-styczniowego wydania magazynu Harper's Bazaar pojawiła się Angelina Jolie. Oprócz wyjątkowej sesji zdjęciowej, słynna aktorka udzieliła obszernego wywiadu, w którym opowiedziała o rodzicielstwie, byciu niepopularną w szkole, a także radzeniu sobie z emocjonalnymi bliznami.

Moje ciało wiele przeszło przez ostatnią dekadę - szczególnie przez ostatnie cztery lata. Mam zarówno widoczne, jak i niewidoczne blizny. Z tymi niewidocznymi trudniej walczyć. Życie zmienia się na wiele sposobów. Czasami jesteś raniony, czasami patrzysz na cierpienie innych. Nie możesz być tak wolny i otwarty, jak pragnie tego twoja dusza. (...) Dziś znów czuję, że żyję

- wyznała Angelina Jolie.

Oprócz tego, aktorka zdradziła, że jednym z jej większych marzeń jest przeprowadzka na stałe do Afryki lub Azji, jednak póki co nie może sobie na to pozwolić ze względu na utrzymanie kontaktu dzieci z Bradem Pittem:

Bardzo chcę mieszkać za granicą i na pewno tak zrobię, gdy tylko wszystkie moje dzieci skończą 18 lat. Na razie muszę jednak mieszkać tam, gdzie jest ich ojciec.

Z racji tego, że jest to ostatnie wydanie Harper's Bazaar roku 2019, na koniec wywiadu, Angelina Jolie została zapytana o wiadomość, którą chciałaby przekazać czytelnikom magazynu. W swoich słowach, aktorka postanowiła zwrócić się przede wszystkim do kobiet:

Moim marzeniem dla wszystkich w 2020 roku jest, by każdy pamiętał, kim jest i zawsze był sobą, niezależnie od tego, co może zakłócać ich zdolność do bycia wolnym. Jeśli czujesz, że nie żyjesz w pełni swoim życiem, spróbuj ustalić, co lub kto blokuję ci tę możliwość. Zidentyfikuj i walcz z tym, co cię dręczy. To przybiera różne formy i dla każdego będzie to inna walka. Mówię to z głębokim zrozumieniem, pamiętając, że dla tak wielu kobiet wolność po prostu nie wchodzi w grę. Ich własny system, społeczność, rodzina, rząd działa przeciwko nim i jest częścią tego, co ich powstrzymuje.
 
Więcej o: