Gigi Hadid stworzyła zimową kolekcję dla marki Reebok

Do sklepów Reebok właśnie trafiła kolekcja zaprojektowana przez jedną z najpopularniejszych modelek świata. Zaskakuje połączeniem sportowego stylu i inspiracji z lat 90.

Gigi Hadid jest modelką i ikoną stylu. Oprócz tego uwielbia sport. W liceum była kapitanką drużyny siatkarskiej, a później uprawiała profesjonalnie jazdę konną. Teraz znana jest ze swoich treningów bokserskich, dzięki którym może poszczycić się idealnie płaskim brzuchem. Nic dziwnego, że Reebok zaprosił ją do współpracy. Nowa kolekcja zaskakuje świeżością i inspiruje do działania.

Druga część kolekcji Victorii Beckham dla Reeboka:

Zobacz wideo

Gigi Hadid x Reebok - co znajdziemy w kolekcji?

Jak mówi Gigi Hadid w spocie reklamującym kolekcję, inspiruje ją całe otoczenie. Czerpie z kolorów, światła i złożoności otaczającego ją świata. Zachęca wszystkich do odkrywania swojej głęboko skrywanej natury, powrotu do dzikości i wolności. Dynamiczny spot nakręcony został na otwartej, pustynnej przestrzeni, gdzie Gigi biega i skacze. Będąc w nieustannym ruchu, pokazuje, że taka właśnie jest jej kolekcja dla Reeboka. Pozwala na odnalezienie swojej pasji, nie ogranicza i podkreśla naszą dzikość. W kolekcji dominują kolory błękitu i beżu. Kupić możemy bluzy, spodnie dresowe, sportowe biustonosze na jedno ramię, czapki z daszkiem. Absolutny hitem kolekcji jest nowy model sportowych butów Reebok- DMX 2k Zip, który wyróżnia się zastąpieniem sznurówek zamkiem błyskawicznym.

Poznaj: Nowości od marki Reebok na lato w okazyjnych cenach!

Gigi Hadid x Reebok - inspiracje

Gigi Hadid do stworzenia kolekcji dla Reeboka zainspirował nie tylko jej sportowy i aktywny tryb życia. Modelka zaczerpnęła dużo ze stylu lat 90. Dzięki temu kolekcja jest świeża i idealnie wpisuje się w obowiązujące trendy. Gigi twierdzi, że kolor, który najlepiej pasuje do jej osobowości to żółty, a w kolekcji pojawia się zestaw dresowy z rzucającymi się w oczy elementami, właśnie w tym kolorze. Idealnie sprawdzi się dla tych z nas, które są aktywne, żyją szybko i cenią sobie wygodę. 

 
Więcej o: