Życzenia na Andrzejki dla Andrzeja. Najlepsze życzenia imieninowe

Imieniny Andrzeja wypadają 30 listopada. Nie musimy znać nikogo o tym imieniu, by bawić się na andrzejkowych przyjęciach. Jeżeli jednak któryś z naszych znajomych ma tak na imię i obchodzi 30 listopada imieniny, na pewno ucieszy się z ciekawych życzeń.

Imieniny obchodzone są z okazji dnia patrona naszego imienia. Choć nie celebrujemy ich tak często jak urodzin, imieniny Andrzeja zazwyczaj są hucznie świętowane, a to ze względu na świętoAndrzejek, wypadające w tym samym dniu. Obdarowanie kogoś ciepłymi życzeniami jest zawsze bardzo miłe. Jeżeli życzenia będą nietuzinkowe i wcześniej przygotowane, każdy Andrzej na pewno będzie zachwycony.

Sprawdź nasze propozycje na życzenia imieninowe. 

Makijaż na Andrzejki. Wybierasz się na wieczór wróżb? Zobacz, jak pomalować się czarująco:

Zobacz wideo

Życzenia na andrzejki dla Andrzeja - od serca

Andrzeju – dużo zdrowia i radości! Szczerych przyjaciół, od groma miłości. Abyś trafiał na samych dobrych ludzi, a omijał tego, co Twój piękny obraz życia zabrudzi. Śmiej się śmiało ile sił, obyś długo i w zdrowiu żył!

Życzenia dla Andrzeja - na poważnie

Dzień Twych imienin z kalendarza, okazję miłą do życzeń stwarza. Ciesz się z życia dobrego, niech nie przyniesie Ci nic złego, niech Ci zdrowie i szczęście sprzyja, a dobroć ludzka niech Cię nie omija.

Życzenia dla Andrzeja - coś na śmiesznie

Drogi Andrzeju! W Wigilię Świętego Andrzeja, spełniona niech będzie Twoja nadzieja. Żeby Ci się sprawdziło to, co kiedyś Ci się wymarzyło. Nalej wosku na wodę, ujrzyj swoją przygodę. Rzecz ciekawa, co z niego wypłynie, mały, biały domek w polskiej krainie! Wokół ogród z czerwonymi różami, miej przez całe życie ich płatki pod stopami.
Więcej o: