Sukienki idealne na wesele zimą. Największe trendy na 2019/2020

Jaką sukienkę ubrać na wesele zimą? - to pytanie zadaje sobie coraz więcej kobiet. Choć sezon ślubny trwa od maja do września, to coraz więcej par decyduje się zawrzeć związek małrzeński właśnie zimą. Jaką stylizację wybrać na taką okazję?

Wybór stylizacji na wesele nigdy nie jest łatwym zadaniem dla kobiety. Kwestia ta staje się jeszcze bardziej problematyczna podczas mroźnych zimowych miesięcy. W końcu każda z nas chce prezentować się modnie i stylowo nie narażając się jednocześnie na przemarznięcie. Jaką zatem sukienkę wybrać na wesele zimą?

Zobacz wideo

Sukienki na wesele - zasady wyboru kreacji

Podstawową zasadą, którą należy się kierować przy wyborze sukienki na wesele, niezależnie od pory roku, jest to, że ten dzień należy do panny młodej i to jej stylizacja ma przykuwać uwagę wszystkich gości. Przyćmienie panny młodej postrzegane jest jako duży nietakt. Rezygnujemy również z białego i czarnego koloru - wyjątkiem jest narzucony dress code

Trendy 2019/2020 - sukienki idealne na wesele zimą

Wesele zimą to doskonała okazja do ubrania długiej sukni lub sukienki z długim rękawem, co wysokie temperatury latem często uniemożliwiają. Czerwień, granat, butelkowa zieleń, bordo - to kolory, w których z pewnością prezentować się będziesz elegancko i stylowo. Aby nie zmarznąć stylizację możesz uzupełnić klasycznym płaszczem lub ponadczasową ramoneską. 

Fantastyczną opcją na weselną stylizację są również damskie garnitury. Taki look to synonim prawdziwej elegancji, co często udowadniają gwiazdy na czerwonym dywanie, szczególnie wtedy, gdy całość uzupełni się efektowną biżuterią.

Poznaj: Modne niebieskie sukienki damskie na wesele!

Więcej o: