Black Friday 2019. Kiedy wypada? Niektóre sklepy w Polsce już ruszyły z wyprzedażami. Które?

Black Friday już pod koniec listopada. Kiedy czekają nas masowe wyprzedaże i promocje? Odpowiadamy. Podpowiadamy również, które sklepy w Polsce już ruszyły z wyprzedażami.
Zobacz wideo

Black Friday zbliża się już wielkimi krokami. To doskonała okazja, aby zrobić zakupy w bardzo atrakcyjnych cenach. Nic dziwnego, że tak wiele osób z wielką niecierpliwością czeka na ten dzień. Kiedy wypada Black Friday w 2019 roku? W których sklepach już się szykują wyprzedaże? Odpowiadamy.

Black Friday - co to?

Black Friday to najbardziej popularny na całym świecie dzień wielkich wyprzedaży. Początkowo praktykowany był w Stanach Zjednoczonych, jednak bardzo szybko zdobył ogromną popularność na całym świecie. Black Friday dotarł również do Polski. Każdego roku, podczas Black Friday, sklepy odwiedzane są przez ogromną liczbę konsumentów, którzy chcą skorzystać ze specjalnych promocji oraz rabatów, oferowanych przez wiele sklepów. 

Kiedy jest Black Friday 2019?

Black Friday 2019, czyli masowe wyprzedaże, w tym roku wypada w ostatni piątek tego miesiąca, czyli 29 listopada. Co ważne, coraz częściej sklepy z okazji czarnego piątku organizują nie jeden, a więcej dni wyprzedaży, cały weekend, a nawet tydzień.

Black Friday 2019 - wyprzedaże [sklepy]

Z okazji zbliżającego się Black Friday część sklepów w Polsce już organizuje promocje i wyprzedaże. Podpowiadamy, które.

Lidl. Od poniedziałku, 25 listopada, w sklepie startuje Black Week, który potrwa przez tydzień, do niedzieli.

Reserved. Również ta polska marka planuje wcześniej ruszyć z wyprzedażami, jeszcze przed Black Friday. Z tymże promocje będą obowiązywać tylko w sklepach online, w stacjonarnych ruszą dopiero w piątek, 29 listopada.

Mango. Popularna marka odzieżowa ma promocję na nową kolekcję. Można z niej kupić ubrania po obniżce o 10 proc. Co ważne, z promocji mogą skorzystać tylko nowi i zarejestrowani na stronie klienci.

TK Maxx. W tym sklepie wielka wyprzedaż już trwa (od 24 października do końca listopada). W każdym tygodniu przez cały miesiąc TK Maxx organizuje inną promocję. Od 7.11 na wyprzedaży mają być artykuły do domu. Od 12.11 męska odzież sportowa. Zaś os 19.11 wysokiej jakości torebki damskie.

Więcej o: