Prada i adidas łączą siły. Już wkrótce pojawi się ich wspólna kolekcja

Włoski dom mody Prada oraz jedna z najpopularniejszych marek sportowych, czyli adidas połączyły siły i stworzyły kolekcję sneakersów, która już wkrótce trafi do sprzedaży. Spodziewaliście się takiej kolaboracji?

Marka adidas ma na swoim koncie już kilka udanych kolaboracji z różnymi znanymi nazwiskami świata mody i show-biznesu. Niemiecki gigant regularnie współpracuje z projektantką Stellą McCartney czy piosenkarzem Pharell'em Williams'em. Dla marki adidas projektowali również Alexander Wang oraz Yohji Yamamoto.

Zobacz wideo

Kolekcja Prada x adidas originals

W social mediach pojawiła się właśnie pierwsza informacja o o współpracy adidas originals i domu mody Prada. Na Instagramach obu marek pojawiło się identyczne zdjęcie, na którym widnieje biała torba włoskiego domu mody z charakterystycznym logo i napisem Prada Milano, a w środku widać wystające dwa charakterystyczne pudełka adidas. Pod zdjęciami pojawiły się również takie same opisy: "Prada for adidas. Już wkrótce". Nie ma więc wątpliwości, że już niedługo na rynku pojawią się efekty tej współpracy.

Kiedy premiera butów Prada x adidas originals?

Jaka będzie data premiery butów Prada x adidas originals i ile będą kosztować? Póki co takie informacje nie są jeszcze znane. Zarówno jedna, jak i druga marka podaje adres strony, na której można podać adres mailowy i zapisać się do newslettera, by za jakiś czas otrzymać szczegółowe informacje o ich wspólnej kolekcji. O tym, jak będą wyglądać projekty, zapewne przekonamy się już wkrótce.  

Więcej o: