Małgorzata Rozenek-Majdan w modnym swetrze Louis Vuitton. Jest piękny, ale kosztuje majątek

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała ostatnio na Instagramie jesienną fotografię, na której zachwyciła swoją prostą, ale niezwykle modną stylizacją. Szczególną uwagę obserwatorów przykuł piękny sweter gwiazdy. Choć minimalistyczny, to kosztował sporo.

Małgorzata Rozenek-Majdan uważana jest za jedną z najlepiej ubranych kobiet w polskim show-biznesie. Gwiazda nie ukrywa zamiłowania do znanych na świecie, luksusowych marek, ale równie często stawia na ubranie od polskich projektantów czy modele pochodzące z popularnych sieciówek. Małgosia świetnie potrafi łączyć różne style oraz marki, tworząc stylizacje, które zachwycają jej fanów. Ostatnio, uwagę fanów przykuła minimalistyczny, ale niezwykle stylowy zestaw, w którym pokazała się na Instagramie. 

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan w modnym swetrze na jesień 2019

Tym razem Małgorzata Rozenek-Majdan zaprezentowała się w minimalistycznej stylizacji, w której motywem przewodnim był kolor biały. Największą uwagę internautów przykuł jednak modny sweter gwiazdy z wyhaftowanymi nutami. Pomimo tego, że cała stylizacja wyglądała dość skromnie, to Małgosia Rozenek wydała na nią naprawdę sporo pieniędzy. Okazuje się, że jej sweter pochodzi z kolekcji francuskiego domu mody Louis Vuitton, za który zapłaciła ponad 4300 złotych. 

Fajna stylówa!
Świetnie Pani wygląda, a ten sweterek przepiękny!
Małgosiu świetny look
Wow cudowny sweterek!

- pisali obserwatorzy pod fotografią na Instagramie.

 
Więcej o: