Calzedonia Leg Show 2019. Jakie rajstopy będą modne w tym sezonie?

Zorganizowany w Weronie Calzedonia Leg Show 2019, po raz kolejny przyciągnął tłumy. Gości zachwyciła nie tylko organizacja wydarzenia, lecz także sama kolekcja. Na pokazie pojawiło się wiele znanych nazwisk ze świata show-biznesu.

Calzedonia Leg Show to pokaz mody, który każdego roku przyciąga tłumy gwiazd z całego świata. W tym roku, data tego widowiskowego pokazu zbiegła się z 60. rocznicą wynalezienia rajstop. Tego wieczoru celebrowano przede wszystkim rajstopy, które są czymś znacznie więcej niż jedynie drobnym dodatkiem do naszej garderoby. W pierwszym rzędzie Calzdeonia Leg Show 2019 Hotel Edition zasiadło wiele znanych twarzy, m.in. modelka Barbara Palvin oraz ambasadorka marki - Chiara Ferragni.

Zobacz wideo
Pokaz Calzedonia Leg Show 2019 odbył się w głównej siedzibie firmy w Weronie, a tematem przewodnim show był hotel. Tego wieczoru wybieg zamienił się w iście królewskie wejście do Grand Hotelu, a w tle za dekorację służyła oświetlona ściana pokoi, których drzwi otwierały się i pokazywały zabawę światłem i cieniem

- relacjonuje magazyn Gala.

 

Jakie rajstopy będą modne w sezonie jesień-zima 2019/2020?

Pokaz mody to nie tylko wydarzenie skupiające w jednym miejscu wiele znanych osób, lecz także prezentacja trendów na najbliższy sezon. Wiodącym trendem, który dało się zauważyć w najnowszej kolekcji marki Calzedonia jest logomania. Na wybiegu nie zabrakło rajstop z nadrukowanym logo w różnych rozmiarach. W sezonie jesień-zima 2019/2020 modne będą również rajstopy w ponadczasową pepitkę, natomiast odważniejszym paniom z pewnością przypadną do gusty metaliczne oraz błyszczące tekstury, z których zostały wykonane zarówno rajstopy, jak i legginsy. 

Zobacz: Rajstopy w rozmiarze 4!

Więcej o: