"Plotkara" - będzie kontynuacja popularnego serialu! Wiemy, kto wcieli się w głos narratorki. To gwiazda poprzedniej części

"Plotkara" powraca. HBO Max już zaczęło pracę nad kontynuacją tego kultowego serialu. Po raz kolejny usłyszymy w nim głos Kristen Bell, która wciela się w głos tytułowej Plotkary i narratorki w serialu.
Zobacz wideo

"Plotkara" ("Gossip Girl") powraca! Tak, to nie żart. Jeden z najpopularniejszych młodzieżowych seriali będzie miał kontynuację. Cieszycie się? My tak i już nie możemy się doczekać.

"Plotkara" - o czym jest?

"Plotkara" to bardzo popularny amerykański serial, emitowany w latach 2007-2012. Opowiada o losach młodzieży licealnej (później już studentów), którzy mieszkają i uczą się na Upper East Side (bogata i elegancka dzielnica Nowego Jorku) oraz w okolicy. Serial ten przyniósł ogromną popularność odtwórcom głównych bohaterów: Blake Lively, Leighton Meester, Penn Badgley, Chace Crawford, Ed Westwick oraz Taylor Momsen. "Plotkara" zdobyła również ogromną popularność w Polsce. Nie dziwimy się.

Będzie kontynuacja "Plotkary"

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów serialu "Plotkara" - będzie miał kontynuację. Zajmie się tym HBO Max, które już rozpoczęło prace nad rebootem serialu. Dla wszystkich fanów głosu tytułowej Plotkary również mamy dobrą wiadomość. I tym razem Kristen Bell będzie narratorką serialu. Niestety nie ma jeszcze konkretnych wiadomości odnośnie obsady. Na czyj powrót najbardziej liczycie?

"Plotkara" - nowe odcinki

Kontynuacja "Plotkary" ma mieć 10 odcinków, a produkowana jest dla platformy HBO Max. O czym będzie? O losach nowych bohaterów, którzy uczą się w prywatnej szkole osiem lat po tym, jak blog słynnej, tytułowej "Plotkary" zakończył swoją działalność. Tym razem istotną rolę w ich życiu odegrają media społecznościowe, które jeszcze nie były aż tak aktywne w czasach poprzedniej wersji serialu "Plotkara".

Data premiery serialu nie jest jeszcze znana. Za stworzenie kontynuacji "Plotkary" odpowiedzialni są pierwotni twórcy serialu: Joshua Safran, firma produkcyjna Fake Empire, Alloy Entertainment , Warner Bros. TV oraz CBS Television Studios.

Więcej o: