Najmodniejsze płaszcze na sezon jesień-zima 2019. Jaki model wybrać?

Krótki dzień i coraz niższe temperatury przypominają o zbliżającej się zimie. Warto zawczasu zaopatrzeć się w modny płaszcz, który pozwoli przetrwać chłodne dni, a jednocześnie będzie wyglądał stylowo. Podpowiadamy jakie modele wpisują się w aktualne trendy.

Za oknem coraz zimniej, warto więc zaopatrzeć się w odpowiednie do sezonu okrycie wierzchnie. W okresie jesień-zima 2019 obok puchowych kurtek, modne będą także płaszcze. Podpowiadamy, jaki model wybrać na nadchodzące, chłodne dni. 

Marina Łuczenko-Szczęsna o tym, kto ją inspiruje na Instagramie::

Zobacz wideo

Najmodniejsze płaszcze na sezon jesień-zima 2019 - krata i pepitka

Krata co jakiś czas wraca do mody, zawsze warto więc mieć w szafie kraciasty płaszcz. W tym sezonie oprócz tradycyjnej kraty, na wybiegach królowała również tak zwana pepitka. Co ciekawe, teraz każdy może mieć na kratkę swój własny pomysł. Zarówno w ofercie uznanych projektantów, jak i sieciówek, pojawiły się różne modele kolorystyczne i kroje. Dzięki temu, każda z nas znajdzie coś dla siebie i będzie mogła wyglądać modnie. W sezonie jesień-zima 2019 możemy z kratką zaszaleć i dobrać do niej dodatki, które niekoniecznie będą jednolite. Zabawa fakturami i wzorami jak najbardziej dozwolona!

Najmodniejsze płaszcze na sezon jesień-zima 2019 - baranek

Swój wielki powrót ma w tym sezonie tak zwany baranek. Struktura tego materiału ma przypominać prawdziwą, owczą wełnę. Płaszcze z baranka znajdziemy w wielu kolorach i o różnej długości. Dobranie stylizacji do takiego płaszcza jest niezwykle proste. Pasuje do niego zarówno długa, elegancka sukienka, jak i jeansy. W płaszczu z materiału baranek będziemy wyglądać stylowo i na pewno nie zmarzniemy. 

Najmodniejsze płaszcze na sezon jesień-zima 2019 - sztuczne futro

Futra naturalne kiedyś były symbolem luksusu, dzisiaj odchodzą do lamusa. Dzięki temu ograniczamy cierpienia zwierząt, a w futrze sztucznym możemy prezentować się równie zjawiskowo. W tegorocznych kolekcjach znajdziemy różne modele futrzanych płaszczy. Zdecydujmy się na klasyczną czerń lub zaszalejmy z neonowym kolorem. Przebierać możemy także w płaszczach o różnej długości włosia. Do wyboru, do koloru. Futrzany płaszcz pasował będzie zarówno do eleganckiej, świątecznej stylizacji, jak i imprezowego, sylwestrowego szaleństwa, a na co dzień możemy ubrać je nawet do legginsów czy luźnej bluzy i botków- traperów. 

Zobacz także: Niebieskie kurtki na jesień w rewelacyjnych cenach!

Więcej o: