Drugi sezon serialu na Netflix "Ty". Poznaliśmy datę premiery serialu z Pennem Badgleyem

Serial "Ty" to serial na pltformie Netflix, który stał się hitem głównie dzięki postaci granej przez przystojnego Penna Badgleya. Niedawno serwis streamingowy ogłosił, że planowany jest drugi sezon, a dzisiaj znamy już datę premiery.

Kolejne odcinki serialu "Ty" (oryg. "You") zobaczymy na Netflixie jeszcze w tym roku. Za kilka tygodni będziemy mogli śledzić losy bohaterów serialu. Co jeszcze wiemy o kontynuacji produkcji?

Nowy "Dracula" - prosto od BBC i Netfliksa. Zobacz zwiastun:

Zobacz wideo

Drugi sezon serialu Netflix "Ty" - o czym?

Pierwszy sezon serialu "Ty" opowiada historię rozwoju relacji Joe Goldberga (w tej roli Penn Badgley), który jest managerem nowojorskiej księgarni i Guinevere Beck, młodej studentki. Joe zakochuje się w Guinevre, jego miłość przyjmuje jednak ekstremalną formę. Próbuje zniszczyć wszystko co mogłoby stanąć na drodze ich szczęśliwej miłości. Idealizuje swoją wybrankę i chce mieć nad nią całkowitą kontrolę. Zaczyna docierać do nas, że Joe jest nikim innym jak przystojnym psychopatą. Scenariusz oparty został na powieści Caroline Kepnes, podobnie kontynuacja. W drugim sezonie, główny bohater przenosi się do Los Angeles. Ma nadzieję na rozpoczęcie nowego życia. Poznaje jednak kolejny obiekt fascynacji i chorej obsesji- Love Quinn, w którą wcieli się Victoria Pedretti. Kolejny raz wydaje mu się, że spotkał miłość życia, nie chce za nic jej stracić, jednak wie, że to jak postępował dotychczas, może się na nim odbić. Jak zapowiadają twórcy, możemy spodziewać jeszcze bardziej napiętej akcji i wielu zaskoczeń.

Drugi sezon serialu Netflix "Ty"- kiedy premiera?

Serial "Ty", którego pierwszy sezon zgromadził 1,1 miliona widzów, premierę drugiego sezonu będzie miał w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, czyli 26 grudnia 2019 roku. O terminie poinformował Penn Badgley na swoim profilu na Instagramie. To chyba prezent gwiazdkowy od Netflixa, podobnie jak poprzedni sezon, który trafił na platformę tego samego dnia, dokładnie rok wcześniej. Mamy nadzieję, że akcja serialu okaże się nie mniej wartka niż poprzedni sezon i porwie nas całkowicie!

 
Więcej o: