Victoria Beckham zachwyca na okładce grudniowego "Vogue" Polska. Autorem zdjęć popularny fotograf

Victoria Beckham jest gwiazdą grudniowego numeru polskiego "Vogue". Przedsmak jej sesji zdjęciowej, której autorem jest Alexi Lubomirski, możemy zobaczyć już na okładce magazynu. Gwiazda wygląda obłędnie!

"Vogue Polska" właśnie zaprezentował kolejną okładkę swojego grudniowego numeru. Widzimy na niej byłą członkinię niezwykle popularnego w latach 90. zespołu Spice Girls, czyli Victorię Beckham. Autorem tej niezwykłej sesji fotograficznej jest bardzo znany na całym świecie fotograf, Alexi Lubomirski.

Wiedzieliście, że wrześniowy numer "Vogue" jest najważniejszy? Z naszego wideo dowiecie się, dlaczego.

Zobacz wideo

Victoria Beckham zachwyca na okładce polskiego "Vogue"

"Vogue Polska" informację tę przekazał za pośrednictwem swoich profili w mediach społecznościowych.

Z dumą prezentujemy okładkę grudniowego numeru „Vogue Polska” ze zjawiskową @VictoriaBeckham w roli głównej. Projektantkę specjalnie dla nas w Londynie sfotografował @AlexiLubomirski. Stylizacja @DanielaAgnelli, włosy @KenPaves, makijaż @LisaEldridgeMakeup. Scenografia @JoshStovell, produkcja @WarsawCreatives. W sprzedaży od czwartku, 14 listopada

- czytamy w oficjalnym komunikacie. 

 

Trzeba przyznać, że Victoria Beckham wygląda obłędnie. Na zdjęciu z okładki widzimy ją ubraną w elegancką, klasyczną, białą koszulę, do tego beżowa marynarka oraz spodnie w tym samym kolorze. Stylizację uzupełnia biżuteria: delikatne kolczyki oraz dość duży pierścionek.

"Vogue Polska" i Victoria Beckham

Victoria Beckham na okładce polskiego "Vogue" zdecydowanie przypadła do gustu internautom, czego wyraz dali w licznych pochlebnych komentarzach pod zdjęciem magazynu, opublikowanym na Instagramie.

Ikona
Na to czekałam
Piękne zdjęcie
Genialne zdjęcie na okładkę

A wam jak się podoba? Zgadzacie się, że Victoria Beckham idealnie nadaje się na okładkę najbardziej znanego na całym świecie magazynu modowego?

Więcej o: