Primark już wkrótce w Polsce. Wiemy, kiedy odbędzie się otwarcie

Irlandzka marka Primark, którą pokochali klienci na całym świecie, niedawno zapowiedziała, że otworzy swoje sklepy również w Polsce. Z niecierpliwością oczekiwaliśmy infromacji, na temat tego gdzie i kiedy będzie miało miejsce wielkie otwarcie.

Już jakiś czas temu dowiedzieliśmy się o planach wejścia marki Primark na polski rynek. Fani sklepu, który oferuje "Niesamowitą modę w niesamowitych cenach" - zacierali ręce i oczekiwali dalszych informacji. Niedawno potwierdzono pierwszą lokalizację w Warszawie - Galerii Młociny. Teraz wiemy już, kiedy to nastąpi. 

Aplikacje, które pomogą oszczędzać na zakupach. Sprawdź:

Zobacz wideo

Primark już wkrótce w Polsce - kiedy otwarcie?

Początkowo fani sieciówki liczyli, że pojawi się on w Galerii Młociny wraz z jej otwarciem, a więc w maju 2019 roku. Niestety okazało się, że będą musieli jeszcze trochę poczekać. Dzisiaj wiemy już, jak długo. Associated British Foods, właściciel marki Primark poinformował, że otwarcie pierwszego salonu w Polsce nastąpi już wiosną 2020 roku. Musimy jednak byś ostrożni z przywiązywaniem się do tej daty, może ona być ruchoma. Sklep rozpoczął jednak rekrutację pracowników już we wrześniu, więc miejmy nadzieję, że oznacza to, iż wszystko jest na dobrej drodze, byśmy w marcu lub kwietniu nadchodzącego roku mogli zrobić zakupy w polskim Primarku. W Warszawie są planowane otwarcia kolejnych sklepów. Następną lokalizacją ma być centrum handlowe Atrium Promenada.

Primark już wkrótce w Polsce - co w nim kupimy?

Primark to marka, która ma ponad 350 sklepów, z czego większość znajduje się w Wielkiej Brytanii. Sukces zawdzięcza prawdopodobnie modnym ubraniom, w atrakcyjnych cenach. Teraz Primark oprócz ubrań i obuwia, oferuje również bieliznę, odzież sportową, akcesoria, kosmetyki oraz wyposażenie domu. Tak szeroki asortyment tłumaczy potrzebę zagospodarowania na sklep ogromnej powierzchni centrum handlowego. Lokal w Galerii Młociny będzie miał dwa piętra. 

Primark już wkrótce w Polsce - ile otworzy sklepów?

Jak na razie pewne jest otwarcie Primarka w Galerii Młociny. Jeżeli chodzi o Warszawę, pojawiły się doniesienia o planowanym salonie w centrum handlowym Atrium Promenada, jednak dopiero po jego wcześniejszym rozbudowaniu. Chodzą słuchy, że kolejnym miastem, w którym pojawi się Primark będzie Kraków. Polska jest drugim państwem Europy Środkowo-Wschodniej, po Słowenii, w którym mają pojawić się sklepy irlandzkiej marki. Czy planujecie już zakupy w polskim Primarku? 

Więcej o: