4 znaki zodiaku z tendencją do zapadania na jesienną chandrę. Sprawdź, czy do nich należysz

Brak słońca, krótkie dni oraz kiepska pogoda często odbija się na naszym nastroju. Istnieją jednak znaki zodiaku, które są znacznie podatniejsze na złą pogodę i łatwiej wpadają w jesienną chandrę. Które znaki zodiaku należą do tego grona?

Krótkie dni, szaruga za oknem czy brak słońca to cechy charakterystyczne dla jesieni. Taka aura nie sprzyja dobremu nastrojowi, a niektórych wręcz pozbawia dobrego humoru i wpędza w jesienną chandrę. Które znaki zodiaku szczególnie źle znoszą jesień?

Zobacz wideo

Znaki zodiaku z tendencją do zapadania na jesienną chandrę

Skorpion

Jesień absolutnie nie jest ulubioną porą roku zodiakalnych Skorpionów. W tym czasie, osoby spod tego znaku czują się bezsilne i pozbawione energii. Brzydka pogoda za oknem i brak słońca je przytłacza, przez co mogą być bardziej marudne.

Rak

Raki bardzo łatwo popadają w zły nastrój, kiedy nadchodzi jesień. Osobom spod tego znaku najlepiej spędza się jesień w gronie rodziny i bliskich znajomych. Wieczór pod kocem z dobrą książką lub filmem jest dla Raków również świetnym sposobem na przegonienie negatywnych myśli.

Ryby

Zodiakalne Ryby są osobami niezwykle wrażliwymi, a jesienią małe rzeczy potrafią zrujnować im humor i nawet najmniejsze błahostki wyrastają do rangi dużych problemów powodując irytację. Sezon jesienny jest dla Ryb niezwykle trudny i mało co jest im w stanie poprawić humor. 

Koziorożec

Koziorożce nie przepadają za jesienią i często łapią chandrę. Mają jednak sprawdzone sposoby na skuteczną poprawę nastroju - czas dla siebie. Trening, spokojny wieczór z lampką wina, ulubiona muzyka i domowe spa - to tajna broń Koziorożców w walce z jesienną chandrą.

Więcej o: