Netflix: Królowa Elżbieta II ogląda "The Crown". Co myśli o serialu?

Chyba nikt się nie spodziewał, że brytyjska rodzina królewska ogląda popularny serial "The Crown". A jednak! Produkcję Netflixa widziała nawet sama królowa Elżbieta II. Co monarchini sądzi o serialu?

Z pewnością wszyscy fani "The Crown" czekają na trzeci sezon serialu, którego nowe odcinki pojawią się na platformę Netflix już w niedzielę 17 listopada. W roli królowej Elżbiety II wystąpi Olivia Colman - jak sobie poradziła z tym wyzwaniem? Przekonamy się już wkrótce. 

Zobacz wideo

Rodzina królewska ogląda "The Crown". Co królowa Elżbieta II sądzi o serialu Netflixa?

Okazuje się, że nawet sama królowa Elżbieta II ogląda serial "The Crown". Jak donoszą brytyjskie media, monarchini obejrzała pierwszy sezon w towarzystwie księcia Edwarda oraz księżnej Sophie. Pierwsze odcinki bardzo spodobały się królowej, jednak zauważyła, że niektóre fragmenty zostały nieco przerysowane. Co ciekawe, drugi sezon produkcji Netflix rozczarował królową Elżbietę II, której nie spodobał się sposób, w jaki przedstawiono relację jej męża z synem -w serialu książę Filip wydawał się obojętny na uczucia księcia Karola. Chodziło m.in. o to, że syn monarchini nie chciał uczyć się w prestiżowej szkole Gordonstoun, a jego ojcu zależało, aby mimo wszystko kontynuował naukę w tym miejscu. Zdaniem Elżbiety II taka sytuacja w ogóle nie miała miejsca.

Netflix: "The Crown". Olivia Colman w programie The Graham Norton Show

Odtwórczyni roli królowej Elżbiety II - Olivia Colman - pojawiła się ostatnio w programie The Graham Norton Show, gdzie wyznała, że spotkała niedawno księcia Wiliama w recepcji Pałacu Buckingham. Wnuk królowej Elżbiety II był zdziwiony obecnością aktorki, lecz po chwili zorientował się, dlaczego Olivia Colman odwiedziła Pałac Buckingham. Gwiazda zapytała, czy książę oglądał poprzednie odcinki The Crown, jednak okazało się, że Wiliam nie jest fanem tej produkcji.

Byłam bardzo podekscytowana i zapytałam: "oglądałeś"?. Jego odpowiedź brzmiała stanowczo: "nie". Ale i tak był czarujący i bardzo uroczy

- powiedziała Olivia Colman w The Graham Norton Show

Więcej o: