Byki są uparte, a Wagi zbyt emocjonalne. Jakie cechy charakteru mają poszczególne znaki zodiaku?

Od tego, jakim jesteśmy znakiem zodiaku, zależą nasze cechy charakteru. Z tego artykułu dowiesz się, jakie negatywne cechy osobowości charakteryzują każdy znak zodiaku.
Zobacz wideo

Znaki zodiaku mają duży wpływ na nasz charakter i temperament. Z naszego tekstu dowiesz się, jakie negatywne cechy osobowości charakteryzują każdy znak zodiaku. Traktuj z przymrużeniem oka.

Baran

Osoby spod znaku Barana charakteryzuje duża emocjonalność i zbytnia porywczość w działaniu. Bardzo często kontrolę nad nimi przejmują emocje.

Byk

Byki, jak to byki, zawsze są uparte, przez co nie potrafią pójść na kompromis i zawsze chcą postawić na swoim. Niestety, bardzo często prowadzi to do konfliktów.

Bliźnięta

Osoby spod znaku Bliźniąt charakteryzują się dużym bałaganem w głowie, a co za tym idzie również i w życiu. Synonim dla Bliźniąt? Chaos.

Rak

Częste wahania nastrojów to coś, z czym borykają się osoby spod znaku Raka. Ma to negatywny wpływ na relacje społeczne, ponieważ ludzie bardzo często odbierają to jako niezdecydowanie i brak stabilności.

Lew

Lew to król dżungli. Podobnie jest z osobami spod tego znaku zodiaku. Są silne i zawsze chcą rządzić wszystkim i wszystkimi, co niestety dość często prowadzi do konfliktów.

Panna

Panny mają tendencje do uprawiania gierek, zarówno w sferze zawodowej, jak i tej prywatnej. Mają w tym dużą wprawę. 

Waga

Zbytnia emocjonalność osób spod znaku Wagi bardzo często sprowadza na nich kłopoty. Pochopne decyzje czy niechciane słowa wypowiedziane w nerwach.

Skorpion

Skorpiony mają dużą skłonność do mszczenia się. Zawsze zapamiętują, kto im w jakikolwiek sposób zaszkodził i potem robią wszystko, aby się odpłacić.

Strzelec

Charakterystyczną cechą Strzelców jest brak cierpliwości, co może utrudniać kontakty międzyludzkie. Osoby spod tego znaku cechuje również zbytnia szczerość.

Koziorożec

Osoby spod znaku Koziorożca dość często sprawiają wrażenie zimnych, zamkniętych i tym samym niedostępnych. A to raczej odstrasza aniżeli sprzyja nowych znajomościom.

Wodnik

Wodniki dość często najpierw robią, potem myślą o konsekwencjach swoich czynów. Tym samym mają również problem z planowaniem przyszłości, bo żyją głównie tu i teraz.

Ryby

Osoby spod znaku Ryb mają niebezpieczną skłonność do zbytniego przywiązywania się do rzeczy, miejsc i osób. Jest to na tyle silne, że bardzo często przypomina uzależnienie. Ryby nie potrafią również stawiać granic.

Więcej o: