Charakterystyczne cechy znaków zodiaku, przez które on może się ciebie obawiać

Każdy z nas ma w sobie cechy, które przyciągają, a także takie, które mogą budować negatywny obraz naszej osoby. Jest to szczególnie ważne w bliskich relacjach i związkach. Okazuje się, że znak zodiaku może podpowiedzieć, co sprawia, że partner się nas obawia.

Baran

Barany charakteryzuje niezwykła żywiołowość i aktywność. To coś, co często przy pierwszym kontakcie urzeka partnera w osobach spod tego znaku zodiaku. Jednak po czasie, Baran i jego niespożyta energia może okazać się męczący, a mężczyznę zacznie irytować zbytnia intensywność związku.

Horoskop roczny miłosny - strzelec. Sprawdź:

Zobacz wideo

Byk

Byki uwielbiają życie w luksusie, kręci ich także władza. Początkowo taka dominacja jest pociągająca d;a mężczyzny i chętnie jej ulega. Po czasie jednak zaczyna go irytować zaborczość i chęć posiadania go niczym rzeczy przez partnerkę spod znaku Byka, co skutkować może obawami ze strony mężczyzny, którego ego czuje się urażone. 

Bliźnięta

Bliźnięta są towarzyskie, uwielbiają flirtować, dzięki czemu szybko zaskarbiają sobie sympatię przyszłego partnera. Lubią być również w centrum uwagi, co dla mężczyzny może okazać się nie do zniesienia. Będzie się on czuł zaniedbany i obawiał się, że szybko może Cię stracić. 

Rak

Raki są bardzo opiekuńcze, troskliwe i pełne empatii. Dbają o swojego partnera jak tylko mogą najlepiej i wkładają w to całe swe serce. Okazuje się, że może to je wpędzić w pułapakę- mężczyzna znudzi się i zniechęci do relacji, jeśli Rak będzie poświęcał mu zbyt dużo uwagi.

Lew

Lew jest charyzmatyczny i uwielbia zwracać na siebie uwagę. Ma niestety skłonność do przechwalania się, lubi też stawiać na swoim. Władczość i dominacja Lwa może odstraszyć mężczyzn, którzy lubią mieć poczucie kontroli w związku. 

Panna

Panny są konsekwentne, skrupulatne i zorganizowanie. Lubią porządek i czystość, zawsze wyglądają nienagannie i schludnie, czym urzekają partnera. Mężczyzn drażni jednak zbytni perfekcjonizm i przesadne dbanie o szczegóły może szybko ich odstraszyć. 

Waga

Wagi uwielbiają harmonię i balans. Potrafią odpowiednio wyważyć romantyzm i namiętność w związku, co przyciąga do nich mężczyzn. Niestety Wagi maja problem z podejmowaniem decyzji, a niezdecydowanie często zniechęca mężczyzn, którzy lubią kiedy partnerka przejmuje inicjatywę.

Skorpion

Kobieta spod znaku Skorpiona wie czego chce i zrobi wszystko by to osiągnąć. Takie zdecydowanie sprawia, że przyciągają do sobie mężczyzn. Po czasie okazuje jednak, że Skorpion jest w stanie wiele poświęcić dla życia zawodowego, a to nie podoba się mężczyznom.

Strzelec

Strzelce są beztroskie oraz ciekawe niemal wszystkich i wszystkiego. Ciągle czegoś szukają i nigdy nie stoją w miejscu. Takie cechy początkowo bardzo atrakcyjne, w rozwoju związku mogą zacząć przeszkadzać partnerowi, który uzna Strzelca za niepoważnego i niedojrzałego. 

Koziorożec

Koziorożce są lojalne i wierne w związku. Cenią sobie stabilizację i panująca w związku harmonię. Może to okazać się zgubne, gdyż mężczyźnie zacznie doskwierać nuda. Koziorożce są również dosyć skryte, co irytuje partnerów, którzy cenią sobie szczerość i bezpośredniość.

Wodnik

Wodniki są otwarte, wrażliwe i ciepłe, łatwo zatem zaskarbiają sobie sympatię innych. Ważne jest dla nich, by partner wyznawał podobne wartości. Mają niestety problem z okazywanie uczuć, co może zniechęcić partnera, która będzie miał poczucie, że Wodnik nie jest z nim do końca szczery.

Ryby

Ryby są prawdziwymi idealistami, przez co naprawdę wierzą w to, że to oni zmienią świat na lepsze. Górnolotność i wiara w ideę to coś co przyciąga do nich mężczyzn. Niestety Ryby cechuje również nadwrażliwość, stąd nietrudno o sprzeczki i konflikty, które na dłuższą metę stają się nie do zniesienia i odstraszają partnera. 

Więcej o: