Najzabawniejsze znaki zodiaku. Kto może pochwalić się największym poczuciem humoru?

Każdy z nas zna ludzi, którzy dosłownie nie mogą przestać żartować, a w ich towarzystwie zawsze poprawia nam się humor. Z kolei inni są bardziej poważni i rzadko się śmieją. Sprawdź, czy Twój znak zodiaku ma poczucie humoru.

Znaki zodiaku pomagają nam lepiej zrozumieć samych siebie, a także poznać cechy naszego charakteru. Jest kilka znaków, które wyróżnia niesamowite poczucie humoru. Takie osoby potrafią się śmiać praktycznie ze wszystkiego. Sprawdź, czy należysz do ich grona.

Horoskop roczny miłosny - koziorożec. Sprawdź:

Zobacz wideo

Najzabawniejsze znaki zodiaku - Strzelec 

Ponieważ Strzelce mają problem z przełamywanie pierwszych lodów w relacjach międzyludzkich, na pomoc śpieszy im posługiwanie się żartem i ironią. Dzięki swojej barwnej osobowości, na poczekaniu wymyślają śmieszne historie, którymi zaskarbiają sobie sympatię otoczenia. Strzelce są inteligentne, co w połączeniu z poczuciem humoru, sprawia że są niezwykle zabawne. Czasem jednak lekkomyślność, sprawia że zdarza im się popełnić nietakt sprośnym dowcipem. 

Najzabawniejsze znaki zodiaku - Lew

Lwy uwielbiają być w centrum uwagi. By zasłużyć sobie na podziw towarzystwa, rozwijają w sobie umiejętność posługiwania się humorem. W ten sposób trafiają do szerokiego grona odbiorców i stają się popularne. Nie znają czasami jednak umiaru, przez co są mogą być odbierane jako drwiące i niepoważne. Jeżeli jednak umiejętnie dostosują swoje dowcipy do sytuacji, brylują w towarzystwie jako osoby szczególnie błyskotliwe. 

Najzabawniejsze znaki zodiaku - Bliźnięta

Bliźnięta są bardzo towarzyskie i uwielbiają przebywać wśród ludzi. Ich pogodne usposobienie sprawia, że często wręcz nie mogą powstrzymać się od dowcipkowania. Zręcznie posługują się ironią i sarkazmem, często w punkt komentując sytuację w jakiej się znalazły. Niestety czasami zapominają się i zdarzy im się rzucić złośliwy żart. Dzięki swojej elokwencji i sprytowi, szybko znajdują wytłumaczenie i odwracają uwagę od wpadki. 

Najzabawniejsze znaki zodiaku - Ryby

Osoby spod znaku ryb to urodzeni bajkopisarze. Szczególnie dobrze czują się w towarzystwie, kiedy mogą przytoczyć zabawną anegdotkę. Uwielbiają wywoływać w swoich słuchaczach napięcie, by rozładować je śmiesznym zakończeniem. Ich słabą stroną jest pamięć, z tego powodu zdarza im się powtarzać tę sama historię, nawet po kilka razy. 

Najzabawniejsze znaki zodiaku - Waga

Waga jest zawsze uśmiechnięta i pozytywnie podchodzi do życia. Uwielbia wprowadzać w towarzystwie pozytywną energię, dzięki śmiesznym, przyjemnym opowieściom. Waga jest harmonijna i zdystansowana, dlatego nigdy nie przesadza z żartami, przez co niektóry mogą odebrać ją jako zbyt zachowawczą i chłodną.

Więcej o: