Dodatki Victoria's Secret w sieci sklepów Rossmann. Wszystkie przecenione!

W ofercie sklepów Rossmann pojawiły się dodatki popularnej marki Victoria's Secret. Co ciekawe, wszystkie produkty są sporo przecenione. W których sklepach są dostępne i do kiedy potrwa ta promocja? Odpowiadamy!

Victoria's Secret - lokalizacje sklepów w Polsce 

Nie da się ukryć, że Victoria’s Secret jest marką trudno dostępną w Polsce. Stacjonarne sklepy znajdują się jedynie w trzech lokalizacjach, w dodatku tylko w Warszawie - jest to centrum handlowe Westfield Arkadia, Złote Tarasy oraz lotnisko im. Fryderyka Chopina. Zakup produktów tej marki możliwy jest jednak online na międzynarodowej stronie brandu, a także na Zalando.

Zobacz wideo

Pojawienie się zatem produktów Victoria's Secret w sklepach Rossmann będzie prawdziwą gratką dla fanek amerykańskiej marki. Jakie produkty można dostać w popularnej drogerii i do kiedy potrwa promocja?

Produkty Victoria's Secret w sklepach Rossmann!

W ofercie sklepów Rossmann pojawiła się wyjątkowa oferta, w której znalazły się produkty Victoria’s Secret. Takie promocje są już charakterystycznym zabiegiem, na który często decyduje się znana sieć drogeryjna. W ofercie pojawiły się plecaki, małe torebki, kosmetyczki, portfele oraz etui na paszport w kilku kolorach - czerni, czerwieni i złocie, oraz w panterkowym wzorze. Wszystkie produkty objęte są naprawdę sporym rabatem! Ceny wahają się od 49,99 zł za etui do 129,99 zł za najdroższy plecak. 

Produkty dostępne są w wybranych drogeriach stacjonarnych, a także online. Promocja potrwa do końca listopada lub tradycyjnie do wyczerpania zapasów.

Więcej o: