Marina Łuczenko-Szczęsna zmieniła fryzurę. Promuje nowy singiel jako blondynka!

Marina Łuczenko-Szczęsna zaskoczyła wszystkich fanów swoim nowym wizerunkiem. Piosenkarka opublikowała na Instagramie zdjęcie, którym zapowiada swój najnowszy singiel. Uwagę na fotografii przykuwa przede wszystkim nowa fryzura gwiazdy.

Marina Łuczenko-Szczęsna wydaje nowy singiel

Marina Łuczenko-Szczęsna wraca na scenę muzyczną. Jest to kolejny wielki powrót artystki, która w tym roku pojawiła się również w kontynuacji serialu "39 i pół", czyli "39 i pół tygodnia". Już kilka dni temu w mediach społecznościowych Marina zapowiedziała, że wkrótce premierę będzie mieć nowy utwór "News", a przy okazji teledysk do tej piosenki. Uroczysta premiera klipu oraz singla dla najbliższych przyjaciół oraz odbyła się 17 listopada w warszawskim kinie Luna, a dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na cele charytatywne.

Zobacz wideo

Marina Łuczenko-Szczęsna w nowej fryzurze

Marina postanowiła promować premierę swojego nowego utworu również w social mediach. W związku z tym, na Instagramie, opublikowała zdjęcie, na którym pokazała się w zupełnie nowej fryzurze. Piosenkarka postawiła na włosy sięgające do ramion w kolorze platynowego blondu. Taka metamorfoza zaskoczyła fanów Mariny, jednak wszyscy jednogłośnie przyznali, że artystka wygląda fantastycznie. 

Marina Łuczenko-Szczęsna nie zdecydowała się jednak na tak drastyczną, trwałą metamorfozę swoich długich i naturalnie ciemnych włosów. Artystka zmieniła swój wizerunek przy pomocy peruki. Dzięki temu, piosenkarka mogła zupełnie zmienić swój wygląd nie niszcząc naturalnych pasm.

Jak wam się podoba Marina w takim wydaniu?

 
Więcej o: