Zara i Jo Malone stworzyły wspólną kolekcję perfum. Ile kosztują i kiedy będą w sprzedaży?

Kilka dni temu, marka Zara ogłosiła nawiązanie globalnej współpracy z Jo Malone CBE, założycielką Jo Loves. W wyniku tej współpracy powstało osiem różnych zapachów, które są już dostępne w sprzedaży. 

Jo Malone London - historia kultowej marki

Jo Malone London to marka znana i ceniona na całym świecie. Produkty brandu zaliczane są do tych wysokopółkowych i niestety nie każdy może sobie na nie pozwolić. Historia marki zaczęła się w 1994 roku w Londyne, kiedy jej założycielka, Joe Malone otworzyła sklep z przygotowanymi w domu produktami do pielęgnacji skóry, kosmetykami do kąpieli, perfumami oraz olejkami. Już w 1996 roku, autorską markę sprzedała koncernowi Estée Lauder, natomiast przez 10 lat pozostawała na stanowisku dyrektor kreatywnej. W 2006 roku zawiesiła karierę, jednak szybko wróciła z zupełnie nową, własną marką - Jo Loves. 

Zobacz wideo

Teraz Jo Malone wychodzi naprzeciw fanom swojej marki i nawiązała współpracę z popularną sieciówką Zara tworząc kolekcje perfum, która cenowo dostępna jest praktycznie dla każdego.

Kolekcja Zara Emotions autorstwa Jo Malone CBE, założycielki Jo Loves. Energia otaczająca ten projekt została zaczerpnięta z archiwalnej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości kolekcji mody, które tworzy Zara

- czytamy na Instagramie marki Zara.

Kolekcja perfum Zara i Jo Malone

Światło dzienne ujrzał właśnie wspólny projekt marki Zarajo malon oraz Jo Malone. Kolekcja perfum Zara Emotions by Jo Malone CBE składa się z ośmiu różnych zapachów dla kobiet. To propozycja znacznie bardziej dostępna cenowo, niż regularne produkty sygnowane marką Jo Malone. Każdy zapach Zara Emotions by Jo Malone CBE składa się z różnych nut zapachowych, wśród których każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

  • Vetiver Pamplemousse (grejpfrut, mandarynka, wetiwer),  
  • Waterlily Tea Dress (Vert de Bergamont, mięta, piżmo), 
  • Ebony Wood (ziarnko pieprzu, goździk, drewno hebanowe),
  • Amalfi Sunray (bergamotka, mandarynka, kwiat pomarańczy), 
  • Tuberose Noir (Ylang ylang, tuberoza, drewno sandałowe), 
  • Fleur D’Oranger (kwiat pomarańczy, neroli, Ylang ylang), 
  • Fleur De Patchouli (piwonia, paczouli, drewno gwajakowe), 
  • Bohemian Bluebells (lawenda, drewno sandałowe, piżmo).
Niezwykle się cieszę, że mogłam dołączyć do Zary w tej niesamowitej przygodzie pełnej kreatywności i współpracy. Nasza pierwsza kolekcja oparta jest na globalnym dziedzictwie obu marek: Zara i Jo Loves. W kolekcji używamy komponentów, które od wielu lat bliskie są mojemu sercu. W procesie tworzenia każdy zapach otrzymał własną osobowość i głos, aby opowiedzieć swoją historię w wyjątkowy sposób. Mam nadzieję, że nasza pierwsza kolekcja się spodoba - jest pełna wyobraźni i artyzmu

- mówi Jo Malone.

Zapachy Zara Emotions by Jo Malone CBE dostępne są w sprzedaży od 15 listopada w sklepach stacjonarnych Zara oraz online. Za perfumy zapłacimy od 25,90 zł za 10 ml, przez 69,90 zł za flakon o pojemności 40 ml, natomiast 90 ml perfum to koszt 99,90 zł.

 
Więcej o: