Joanna Liszowska zaprezentowała się w nowej fryzurze. Jak wygląda? Opinie fanów podzielone

Joanna Liszowska nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Aktorka po raz kolejny zdecydowała się na zmianę fryzury. Efekty pokazała podczas gali Kobieca&Męska Marka 2019, a także na swoim Instagramie. Tym razem, opinie fanów na temat metamorfozy są podzielone.

Joanna Liszowska znana jest ze swojej burzy blond loków. Coraz częściej jednak, aktorka decyduje się na pewne zmiany swojej fryzury. Już jakiś czas temu, Joanna pokazała się w długich, prostych włosach z grzywką, czym wzbudziła zachwyt wśród fanów. Obserwatorzy na Instagramie porównywali ją wówczas do Izabeli Scorupco. 

Zobacz wideo

Joanna Liszowska zmieniła fryzurę

Joanna Liszowska po podczas gali Kobieca&Męska Marka 2019 pojawiła się w odważnej kreacji, którą skupiała uwagę fotoreporterów. Aktorka wybrała dopasowaną, cekinową sukienkę z głębokim dekoltem. Jednak to nie sukienka, a fryzura skradła całe show. Joanna Liszowska po raz kolejny postanowiła poeksperymentować i zdecydowała się na grzywkę oraz bardzo jasny blond. Aktorka zrezygnowała także z burzy loków i wyprostowała włosy. Nie jest wiadome jednak, czy Joanna Liszowska zdecydowała się na trwałą metamorfozę, czy po raz kolejny postanowiła zmienić wizerunek za pomocą peruki. 

Joanna Liszowska w nowych włosach - fani podzieleni efektem końcowym

Na swoim Instagramie, Joanna Liszowska również opublikowała zdjęcie nowej fryzury. Tym razem jednak, nie wszystkim fanom metamorfoza aktorki przypadła do gustu, co miało miejsce podczas ostatniej zmiany wizerunku. Pod najnowszym zdjęciem aktorki pojawiły się skrajne opinie. Część internautów zachwyciła się nowymi włosami Joanny, natomiast innym zupełnie nie podobała się jej nowa odsłona. Niektórzy zauważyli z niepokojem, że końce włosów aktorki są niezwykle zniszczone.

 
Więcej o: