Black Friday 2019. Jakie promocje znajdziemy w sklepach Lidl i Biedronka?

Black Friday zbliża się wielkimi krokami. To prawdziwa gratka dla wszystkich łowców okazji. Tego dnia mnóstwo sklepów szykuje różne promocje dla swoich klientów, by zachęcić ich do zrobienia zakupów. Okazuje się, że zniżek możemy spodziewać się również w takich sklepach, jak Lidl czy Biedronka.

Black Friday, znany w Polsce jako czarny piątek, to trend, który przybył do nas ze Stanów Zjednoczonych. Tam od wielu lat jest to jeden z ważniejszych dni w roku, które rozpoczyna sezon zakupów świątecznych. Z każdym kolejnym rokiem moda na czarny piątek w Polsce staje się popularniejsza, a z ofert, które pojawiają się w sklepach korzysta coraz więcej osób.

Zobacz wideo

Black Friday 2019 - kiedy wypada?

Black Friday jest dniem ruchomym, nieodłącznie związanym ze Świętem Dziękczynienia, które w Stanach Zjednoczonych obchodzone jest w czwarty czwartek listopada. Czarny piątek wypada bowiem dzień po Thanksgiving. W tym roku Black Friday przypada dnia 29 listopada.

Black Friday 2019 - promocje w sklepach Lidl i Biedronka

Każdego roku z okazji Black Friday, najpopularniejsze marki wprowadzają fantastyczne promocje, dzięki czemu kupić można wybrane produkty w dużo niższych cenach. To nie tylko doskonała okazja, by kupić świąteczne prezenty, lecz także możliwość nabycia lubianych produktów w niższej cenie niż zazwyczaj.

Jak się okazuje, w tym roku promocje z okazji czarnego piątku szykują również popularne supermarkety, jak Lidl czy Biedronka, których produkty będzie można kupić nawet do 80 procent taniej! Choć Black Friday wypada 29 listopada, to wiele sklepów wydłuża promocje na dni przed tą datą, jak i po. Lidl Black Friday 2019 online rozpocznie już 25.11, natomiast Biedronka oferuje specjalne zniżki już od 21.11 do 30.11 2019.

Więcej o: