Kinga Rusin w sukience sprzed 11 lat! Gwiazda promuje ubrania, które służą wiele lat

Kinga Rusin na wydarzeniu Róże Gali 2019 pojawiła się w sukience, która ma ponad 11 lat. Gwiazda wcale tego nie ukrywa, wręcz przeciwnie, na Instagramie promuje dobre gatunkowo ubrania, które służą przez lata.

Kinga Rusin słynie ze swojego aktywizmu na rzecz środowiska. Promuje prawa zwierząt oraz filozofię zero waste. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie w windy, na którym widać jej stylizację na wydarzenie Róże Gali. Opisuje historię sukienki i namawia do przemyślanych zakupów, czyli kupowania ubrań, które będą służyły nam lata. 

Kinga Rusin szaleje na nartach. Sprawdź:

Zobacz wideo

Kinga Rusin w sukience sprzed 11 lat - historia

Kinga Rusin w poście, który opublikowała na Instagramie opisała historię sukienki, która swój debiut miała na finale programu You Can Dance i towarzyszyła gwieździe również na kilku imprezach sylwestrowych. Teraz Rusin zastanawia się, czy nie wystawić jej na aukcję WOŚP. Okazuje się, że jest to sukienka marki Helston Heritage, w której ubraniach lubowała się Carrie Bradshaw, grana przez Sarah-Jessicę Parker z Seksu w Wielkim Mieście. Kinga Rusin napisała:

Tuż przed uroczystością wręczenia Róż Gali. Trochę stremowana. Sukienka, którą z tej okazji założyłam ma ... 11 lat. Zadebiutowała na finale You Can Dance, a później przetańczyła ze mną kilka Sylwestrów. To kultowy projekt ulubionej marki Carrie Bradshaw z Seksu w Wielkim Mieście - Halston Heritage. Jestem absolutnie za tym, żeby dobre gatunkowo ubrania służyły nam przez wiele lat. Jestem przeciwna wszystkiemu co jednorazowe, od uczuć po torebki na ubraniach kończąc. Mam nadzieję, że ta sukienka może mieć jeszcze wiele „żyć”. Myślicie, że powinnam ją wystawić na aukcję WOŚP?

Kinga Rusin w sukience sprzed 11 lat - ubrania, które służą lata

Jak napisała, gwiazda jest przeciwna wszystkiemu co jednorazowe i może zanieczyszczać środowisko. Zachęca do kupowania produktów dobrej jakości, które mogą służyć nam przez wiele lat, w tym również ubrań. Kinga Rusin udowodniła, że nie jest gołosłowna i stosuje filozofię zero waste, nie zapominając o ekologii nawet w dniu wielkiej gali. Jak podoba się Wam jej stylizacja?

Zobacz także: Sukienki midi w rozmiarze XS!

 
Więcej o: