Jak zdobyć mężczyznę w zależności od jego znaku zodiaku?

Każdy znak zodiaku wyróżniają pewne cechy szczególne, które pozwalają nam lepiej zrozumieć ich zachowanie i wybory. Sprawdź, jak zdobyć mężczyznę w zależności od jego znaku zodiaku.

Jak go zdobyć - Baran

Barany to mężczyźni niezwykle przebojowi i towarzyscy. Lubią być w centrum uwagi i potrzebują dużo atencji. Mają słabość do kobiet, które dostrzegają ich wyjątkowość, chwalą je na każdym kroku. Pociągają go kobiety pewne siebie, które potrafią jednocześnie być uległe. 

Horoskop roczny miłosny - lew. Sprawdź:

Zobacz wideo

Jak go zdobyć - Byk

Byk ceni sobie wygodę i luksus. Uwielbia być rozpieszczany, dlatego skłonny będzie związać się z partnerką, która otoczy go troską i nie będzie poirytowana jego ciągłymi zachciankami. Byki uwielbiają dobre jedzenie, a więc w ich przypadku powiedzenie "przez żołądek do serca" na pewno zadziała!

Jak go zdobyć - Bliźnięta

Bliźnięta uwielbiają flirtować i potrafią rozmawiać godzinami, dlatego potrzebują partnerki, która będzie potrafiła zgłębić z nim przeróżne tematy. Nie cierpią rutyny, więc ich serce podbije partnerka, która lubi zaskakiwać i jest spontaniczna. 

Jak go zdobyć - Rak

Raki są niezwykle emocjonalne i wrażliwe, dlatego łatwo je zirytować i doprowadzić do kłótni. Mężczyzna Rak będzie sobie zatem cenił partnerkę, która jest spokojna i cierpliwa. Dzięki sprytowi możesz zmanipulować Raka, a na pewno będzie Ci on wierny.

Jak go zdobyć - Lew

Lwy zwykle zakochują się od pierwszego wejrzenia. Jeśli chcesz zdobyć serce Lwa, pamiętaj o nieustannym komplementowaniu go i zapewnianiu jaki jest wspaniały. W ten sposób Lew poczuje, że znalazł kobietę, która naprawdę go docenia.

Jak go zdobyć - Panna

Mężczyźni spod znaku Panny są opanowani i zdystansowani, dlatego musisz uzbroić się w cierpliwość. Wierzą oni w stopniowe budowanie relacji, zacznij więc od przyjaźni. Jeżeli wykażesz się szczerością i bezpośredniością, możesz zdecydowanie liczyć na coś więcej ze strony Panny. 

Jak go zdobyć - Waga

Waga ceni sobie balans w życiu, dlatego szuka relacji harmonijnej i bezpiecznej. Do jego serca trafi kobieta, która będzie potrafiła zarazić go entuzjazmem i pozytywną energią. Ceni sobie pomysłowość, dlatego nietypowe randki jak najbardziej pomogą w uwiedzeniu go. 

Jak go zdobyć - Skorpion

Skorpiony mogą być odbierane jako osoby trudne w kontakcie i nawiązywaniu relacji. Są one raczej powściągliwe, nie lubią gadulstwa, cenią sobie bycie konkretnym. Niezwykle ambitne, rzadko się zakochują. Ich serce skradnie kobieta, która potrafi dać im przestrzeń i wolność w związku.

Jak go zdobyć - Strzelec

Strzelce są pełne energii i uwielbiają być w ruchu. Ich niezaspokojona ciekawość sprawia, że nie potrafią usiedzieć na miejscu. Nie jest łatwo ich zaskoczyć, dlatego każda kobieta, której się to uda może liczyć na spore zainteresowanie ze strony Strzelca.

Jak go zdobyć - Koziorożec

Mężczyźni- Koziorożce na pierwszy rzut oka mogą sprawiać wrażenie zdystansowanych i zimnych. To dlatego, że bywają nieufni i ciężko jest im się otworzyć. By zdobyć jego serce, najpierw musisz zdobyć jego zaufanie. Kiedy Koziorożec poczuje, że ma w Tobie oparcie, przejmie inicjatywę w relacji. 

Jak go zdobyć - Wodnik

Wodniki są bardzo skupione na sobie, przez to często trudno zwrócić na siebie ich uwagę. Mężczyzna spod tego znaku zodiaku będzie sobie cenił ułożona kobietę, która wie czego chce i dąży do realizacji wyznaczonych sobie celi, jednocześnie wspierając partnera. Uwaga- nigdy nie naciskaj na Wodnika i go nie pośpieszaj, chyba że chcesz go skutecznie odstraszyć. 

Jak go zdobyć - Ryby

Ryby często bujają w obłokach i przez to sprawiają wrażenie osób oderwanych od rzeczywistości. Potrzebują partnerki, która sprowadzi ich na ziemię i zorganizuje czas. Uważaj jednak, by nie przesadzić, Ryby bardzo nie lubią czuć się ograniczane. 

Więcej o: